Home Kategorie Poruszające Brutalny atak. Sześć osób z pałką teleskopową okładało 15-latka.

Brutalny atak. Sześć osób z pałką teleskopową okładało 15-latka.

Brutalny atak. Sześć osób z pałką teleskopową okładało 15-latka.

Do sieci trafiło nagranie z ataku na 15-letniego Alana. Nastolatek został pobity przez rówieśników, którzy użyli m.in. pałki teleskopowej.

Zdarzenie miało miejsce 11 maja. Policja w Starogardzie Gdańskim otrzymała zgłoszenie o pobiciu dopiero następnego dnia. 15-letniego Alana zaatakowali jego rówieśnicy.

Do internetu trafiło wstrząsające nagranie, na którym widać zajście. Grupa nastolatków zaprowadziła Alana w ustronne miejsce, a następnie zaczęli brutalnie go bić. Użyto do tego m.in. pałki teleskopowej. Następnie oprawcy kazali ofierze klęknąć. Chłopak był kopany, uderzany i opluwany. Rówieśnicy pytali go o nazwiska kolegów, którzy mieli ich zaczepiać.

Alan trafił do placówki medycznej. Czuje się dobrze, a jego obrażenia nie są poważnie. Lekarze stwierdzili siniaki i stłuczenia.

– „Nie to, że straciłem przytomność, tylko umysł mi się po prostu wyłączył. Nie myślałem o tym. Lekarz powiedział, że z takimi obrażeniami, które ja przyjąłem, to inni ludzie wychodzą z gipsem” – powiedział przed kamerą Polsat News pokrzywdzony chłopiec.

Jak wynika z krótkiego materiału Polsat News, 15-latek nie wie, dlaczego został zaatakowany. Osoby, które go pobiły zna, ale się z nimi nie zadaje. Po wszystkim, będąc w ogromnym szoku, oddalił się od grupy i zadzwonił do swojej mamy.

– „Byłam w pracy. Patrzę, że dzwoni. Już czułam ten stres, napięcie. I mówię: „Nie mów, że cię dorwali”. A on mówi, że tak. Zaczęłam się trząść, łzy cisnęły mi się do oczu, musiałam iść po tabletkę uspokajającą, bo bym nie wytrzymała” – powiedziała matka nastolatka.

Nagranie z pobicia trafiło z kolei do sieci. Funkcjonariusze zabezpieczyli wideo i ustalili tożsamość sprawców.

– „Nasi policjanci zabezpieczyli nagranie tego zajścia. Zarejestrowane zostało telefonem komórkowym. Funkcjonariusze ustalili personalia wszystkich uczestników tego zdarzenia” – powiedział asp. szt. Marcin Kunka, rzecznik prasowy KSP w Starogardzie Gdańskim.

Wśród napastników było trzech chłopców i trzy dziewczyny. Policja zatrzymała już 15-latkę i jej rówieśnika. Nieletnich doprowadzono do sądu rodzinnego, który zdecydował o objęciu ich nadzorem kuratora.

Streamerka prawie spaliła dom. Błagała o pomoc i gasiła olej wodą [WIDEO]

Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
239,20 zł
700,00 zł
Oferta zakończona!
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz