Home Kategorie Poruszające Rowerowa masakra pod Piasecznem. Wjechał w 14 kolarzy i uciekł!

Rowerowa masakra pod Piasecznem. Wjechał w 14 kolarzy i uciekł!

Rowerowa masakra pod Piasecznem. Wjechał w 14 kolarzy i uciekł!

Drogowa masakra w miejscowości Przypki w gminie Tarczyn. Srebrna osobówka wjechała tam w grupę czternastu kolarzy. Najgorsze jest to, że mężczyzna uciekł z miejsca wypadku. Teraz trwa obława.

Do wypadku zadysponowano kilka jednostek pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jeden z rowerzystów był w stanie krytycznym. Niestety pomimo walki lekarzy i ratowników o jego życie, mężczyzna zmarł.

W okolicy skrzyżowania ulic Sosnowej i Nadarzyńskiej, w miejscowości Przypki (pow. Piaseczyński) rowery latały po ulicy niczym kręgle. Jeżeli graliście kiedyś w Carmagedon, to tak to wyglądało. Kierowca po prostu rozjechał grupę kolarzy.

– „Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19.50. Kierowca samochodu osobowego wjechał w grupę rowerzystów i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowanych zostało czterech kolarzy. U trzech stwierdzono złamania kończyn górnych i dolnych. Jeden jest bez funkcji życiowych. Zespół pogotowia przeprowadza czynności ratownicze” – stwierdził w SE mł. Bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Mundurowi prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania sprawcy wypadku. Jak można wjechać w grupę 14 osób i po prostu uciec? Takie zachowanie jest szokujące. Brak nam słów.

Rosjanie zrezygnowali z walki. Wyjawiają powód. Nagranie obiegło sieć.

Źródło: SE.pl

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
29,99 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub przegląd z nabiciem czynnika chłodzącego (od 79,99 zł) w Pel-Cars

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz