Home Kategorie Życie Zakrwawiona 19-latka wisiała głową w dół na poręczy balkonu.
2.08K

Zakrwawiona 19-latka wisiała głową w dół na poręczy balkonu.

Zakrwawiona 19-latka wisiała głową w dół na poręczy balkonu.

Policja z Warszawy zatrzymała kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu pary policja zabezpieczyła ponad 50 gramów marihuany ukrytej w różnych miejscach.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali poproszeni o interwencję w związku z zakłóceniem porządku publicznego, oraz spoczynku nocnego. Słychać było awanturę i głośne krzyki z mieszkania.

Policjanci szybko pojawili się na miejscu. Kiedy pojawili się na miejscu 19-latka stała już zakrwawiona na trawniku a przy niej przypadkowi świadkowie zdarzenia. Policjanci udzielili pomocy kobiecie. Wezwali kobietę po czym weszli do mieszkania. Tam zastali jej partnera. Mężczyzna stwierdził że doszło do kłótni, skutkiem czego kobieta uderzyła głową w lustro a następnie próbowała wyskoczyć z balkonu.

Zapewne wszystko zakończyłoby się na pouczeniu lub wniosku o ukaranie do sądu. Jednak policja poczuła zapach marihuany. Sprawdzili więc mieszkanie i znaleźli w nim ponad 50 gramów. Para już usłyszała zarzuty. Grozi im do trzech lat więzienia.

Rosjanie zrezygnowali z walki. Wyjawiają powód. Nagranie obiegło sieć.

Źródło: kryminalki.pl

 

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
11,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz