Home Kategorie Poruszające Polka zasztyletowana w Londynie.

Polka zasztyletowana w Londynie.

Polka zasztyletowana w Londynie.

Polka doznała licznych ran kłutych i została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia w South Ealing w Londynie. 29-letniego znajomego ofiary zatrzymano pod zarzutem zabójstwa.

21-letnia polska obywatelka zmarła wczoraj we wczesnych godzinach porannych pomimo wysiłków ratowników medycznych. Najpierw aresztowano 20 latka, a następnie 29-letniego mężczyznę, który był jej znajomym.

21-letnia kobieta, którą znaleziono zasztyletowaną w alejce w zielonej części zachodniego Londynu, została dziś zidentyfikowana jako obywatelka Polski. Na ten moment policja prowadzi czynności zabezpieczające i dochododzeniowe oraz rozmawia z rodziną ofiary.

– „Dokonaliśmy drugiego aresztowania, które naszym zdaniem jest bardzo istotne w tym dochodzeniu” – powiedział nadinspektor Brian Howie, który prowadzi śledztwo.

– „Obecnie analizujemy nagrania z kamer przemysłowych i rozmawiamy z wszystkimi świadkami, którzy się zgłosili. Zawsze jednak czekamy na informacje od wszystkich osób, które jeszcze z nami nie rozmawiały, a które uważają, że widziały lub słyszały coś, choćby najmniejszego, co mogłoby pomóc” – stwierdził inspektor.

1300 zł dla mieszkańców co miesiąc przez dwa lata. Pierwszy taki eksperyment w Polsce.

Źródło: onet.pl

 

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
Oferta zakończona!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz