Home Kategorie Poruszające Okrucieństwo w najgorszej postaci. „Zgwałcone kilkumiesięczne dziecko i 78-latek”

Okrucieństwo w najgorszej postaci. „Zgwałcone kilkumiesięczne dziecko i 78-latek”

Okrucieństwo w najgorszej postaci. „Zgwałcone kilkumiesięczne dziecko i 78-latek”

Niestety, ale coraz więcej informacji otrzymujemy o okrucieństwie Rosjan w stosunku do Ukraińców, a najbardziej o gwałtach nawet na małych dzieciach i starcach.

– „Wczoraj, w ciągu zaledwie godziny, 10 osób, w tym 8 nieletnich zgłosiło przemoc seksualną. W tym gronie było dwóch 10-letnich chłopców” – przekazała rzecznik praw człowieka na Ukrainie Ludmyła Denisowa.

Ludmyła Denisowa poinformowała w mediach społecznościowych, że każdego dnia na specjalną linię pomocy psychologicznej, zgłasza się coraz więcej ofiar przemocy seksualnej. W ciągu doby wpłynęło aż 56 takich zgłoszeń.

Denisowa opisała kilka sytuacji, które dosłownie wywołują odruch wymiotny. Są tą sytuacje w których Rosjanie dopuścili się okrutnych czynów. Zgwałcone zostały trzy dziewczynki, trojaczki w wieku dziewięciu lat. Wszystko działo się na oczach ich matki. Dzieci trafiły do szpitala z obrażeniami narządów płciowych.

Nie są to jednak najmłodsze dzieci. Rzeczniczka praw człowieka informuje, że żołnierze gwałcą nawet bardzo małe dzieci. Roczny chłopiec został wykorzystany przez dwóch żołnierzy i zmarł w wyniku obrażeń. Pewna zgwałcona dziewczynka miała 9 miesięcy. Gwałty nie omijają również starców po 70 roku życia. To okrutne.

1300 zł dla mieszkańców co miesiąc przez dwa lata. Pierwszy taki eksperyment w Polsce.

Źródło: Polsatnews.pl

 

 

W. Kruk karta podarunkowa
W. Kruk karta podarunkowa
90,00 zł
100,00 zł
32 dni
do końca oferty!
90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania stacjonarnie i online w W. Kruk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz