Home Kategorie Ludzie Łukaszenka nagrany. Cały świat pęka ze śmiechu.

Łukaszenka nagrany. Cały świat pęka ze śmiechu.

Łukaszenka nagrany. Cały świat pęka ze śmiechu.

Aleksandr Łukaszenka spotkał się z dziećmi, zapowiadając, że w niedługo na Białorusi odtworzone zostaną ruchy pionierskie, które zlikwidowano po upadku ZSRR. To, co zrobił podczas spotkania, przejdzie do historii.

Aleksandr Łukaszenka spotkał się z członkami Białoruskiego Republikańskiego Związku Młodzieży. To organizacja powstała w zastępstwie za organizacje komunistyczne działające na terenie ZSRR niemal od początku bolszewickiego reżimu.

Spotkanie zorganizowano z okazji 100-lecia ruchu pionierskiego. Podobne obchody miały miejsce w Rosji i terenach okupowanych przez Rosję.

– „Wciąż jesteście bardzo młodzi, ale można powiedzieć, że znajdujecie się w punkcie kiedy odradza się prawdziwa organizacja pionierska. Mam wrażenie, że ten rok będzie obfitował w wydarzenia dla nas, dla naszej młodzieży w Związku Młodzieży BRSM i dla Was pionierów. W nadchodzących latach czeka nas dużo pracy” – powiedział dyktator.

Łukaszenka wspominał również swoje dzieciństwo i aktywność w różnych organizacjach. W czasach komunizmu celem młodzieżowych organizacji pionierskich było wychowywanie w ideach komunizmu i indoktrynowanie od jak najmłodszych lat. Od lat 40. XX wieku przynależność do pionierów stała się praktycznie obowiązkowa dla wszystkich dzieci w wieku 9–14 lat.

– „Dlatego musimy tu wykonać dużo pracy. Odbudujemy ten system i nie powinien być gorszy niż w tamtych czasach. […] Aby młodzi ludzie szanowali i doceniali Komsomoł, nie wystarczy mieć mądrych ludzi na czele. Trzeba uatrakcyjnić działania Komsomołu dla młodych ludzi” – powiedział prezydent.

Podczas spotkania wydarzyła się jednak niespodziewana rzecz. Jeden z obecnych na sali chłopców miał problem z tym, by otworzyć butelkę soku. Wówczas dyktator przywołał go do siebie. Wziął butelkę, wstrząsną nią, uderzył w denko i otworzył. Po tym rozległy się gromkie oklaski. W ich akompaniamencie Łukaszenka… zaczął podchodzić do innych dzieci i otwierać im butelki.

– „Wyobrażam sobie, jak by to było, gdyby pokój pełen ludzi klaskał dla mnie, kiedy otwieram butelkę soku.”

– „Dajcie mu wielkie brawa, otworzył butelkę.”

– „Wyjątkowa umiejętność otwierania butelek z sokiem” – kpią użytkownicy Twittera.

Nowe doniesienia w sprawie stanu Putina. „Nawet tego nie jest w stanie zrobić”.

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
30,40 zł
75,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz