Home Wideo Polak pojechał do Buczy. Nagranie otwiera oczy niedowiarkom.

Polak pojechał do Buczy. Nagranie otwiera oczy niedowiarkom.

Polak pojechał do Buczy. Nagranie otwiera oczy niedowiarkom.

Szalony Reporter pokazał internautom skalę zniszczeń, jakie Rosjanie pozostawili w Buczy. Polak w minutowym materiale nie ukrywa poruszenia strasznym krajobrazem.

Na TikToku szerokim echem odbijają się nagrania publikowane przez Szalonego Reportera. Polak odwiedził tereny Ukrainy i pokazał skalę barbarzyńskiej siły rosyjskich wojsk. Publikowane przez niego materiały wywołują ogromne poruszenie wśród internautów.

18 maja Polak dotarł do Buczy. Na początku kwietnia, po oswobodzeniu podkijowskiego miasta przez ukraińskich żołnierzy na jaw wyszły przerażające fakty. Okazało się, że okupanci dopuścili się tam mordu na bezbronnych cywilach. Ukraińcy zostali zaatakowani w biały dzień. Rosyjskie wojska doszczętnie zniszczyły tam wiele budynków i samochodów. Ślady barbarzyństwa są tam nadal widoczne na każdym kroku.

Szalony Reporter pokazał zbombardowane domki szeregowe w Buczy. Okupanci wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom atakowali cywilne zabudowania, co można zobaczyć na nagraniu Polaka. Autor nie ukrywał swojego poruszenia, widząc doszczętnie spalone domy i samochody, pełne śladów po kulach. Jego relacja wzbudziła ogromne emocje wśród internautów.

@szalony.reporter♬ dźwięk oryginalny – SZALONY REPORTER

Rosjanie zajęli polskie gospodarstwo. Zabili pracowników.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz