Home Kategorie Poruszające Rosjanie o gwałcie na 8-latce. Nagrano skandaliczną rozmowę.

Rosjanie o gwałcie na 8-latce. Nagrano skandaliczną rozmowę.

Rosjanie o gwałcie na 8-latce. Nagrano skandaliczną rozmowę.

Nagraną rozmowę dwóch rosyjskich żołnierzy opublikował Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. Podsłuchani wojskowi mają obecnie stacjonować w obwodzie chersońskim. Mężczyźni mówili m.in. o gwałcie na 8-latce.

Rosjanie od początku wojny na Ukrainie wykazują się nadzwyczajnym bestialstwem. Liczba rejestrowanych przez organizacje humanitarne zbrodni wojennych rośnie każdego dnia. Niestety, na przemoc narażone są też dzieci.

Kolejnym dowodem na brak moralności Rosjan jest nagranie udostępnione 23 maja przez Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy.

– „Swoimi wrażeniami z przebiegu wydarzeń w jednostce dzieli się dwóch rosyjskich wojskowych” – informuje strona ukraińska.

Jeden z nich wyjaśnia, iż ​​niedawno poinformowano ich, że obiecanej niegdyś rotacji „nie można było nawet oczekiwać”.

– „Wymian nie będzie, nie ma co liczyć. Do czasu „wyzwolenia” obwodów donieckiego i ługańskiego można zapomnieć o rotacji. A potem nie ruszamy się, bo cała grupa jest w DRL (Donieckiej Republice Ludowej – przyp. red.). Kiedy tam skończą, wyślą tu wojska, a my ruszymy” – mówi jeden z żołnierzy.

Dalej na nagraniu słyszymy o wstrząsających zbrodniach rosyjskich żołnierzy. Mowa m.in. o 125. pułku, a także o gwałcie na 8-letniej dziewczynce. Rozmówcy nie wchodzą jednak w szczegóły. Nikt nie dopytuje też o to, co dokładnie się stało. Jeden z wojskowych wspomina również o zorganizowanej kradzieży paliwa.

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. „Mogło mnie tu nie być”.

Sesja floatingu w kabinie
Sesja floatingu w kabinie
74,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Relaksujący floating w kabinie: godzinna sesja za 74,99 zł i więcej w gabinecie Floating Cieszyn (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz