Home Kategorie Ludzie Chrześcijańska influencerka ostrzega przed lalką Barbie. „Szatan ściga dzieci”.

Chrześcijańska influencerka ostrzega przed lalką Barbie. „Szatan ściga dzieci”.

Chrześcijańska influencerka ostrzega przed lalką Barbie. „Szatan ściga dzieci”.

Chrześcijańska influencerka Yasmeen Suri ostrzega przed lalką Barbie. W swoim wpisie na Facebooku skupia się na nowym modelu popularnej zabawki, związanym z jogą. Wywołała burzę wśród osób lubiących tę aktywność fizyczną.

Influencerka jest wrogo nastawiona do nowej lalki Barbie. Według niej joga powiązana jest z hinduizmem, a każdą pozą można przywołać hinduskie bóstwo. Kobieta przyznała, że widziała dzieci opętane przez demony i woli ostrzec rodziców, aby z większą uwagą przyglądali się temu, co kupują swoim pociechom.

Firma Mattel zachwala nową zabawkę. Lalka Barbie ma celebrować „jeden z jej ulubionych sposobów odnowy za pomocą światła i dźwięku: medytację uważności”. W zestawie jest również naszyjnik. Gdy dziecko go naciśnie, może nauczyć się aż pięciu ćwiczeń dotyczących medytacji.

– „Nie możesz oddzielić jej [jogi – przyp. red.] od religii. Każda poza ma na celu przywołanie hinduskiego bóstwa w sferze duchowej. Widziałam dzieci opętane przez demony. […] Szatan ściga dzieci. Chce się nimi posłużyć i indoktrynować je na swoją chwałę. A kiedy skończy, zniszczy je” – napisała Yasmeen Suri na Facebooku.

Influencerka wystosowała ostrzeżenie do rodziców. Chciałaby, aby pozbyli się „szatańskich” zabawek, ponieważ pociechy mogą potem cierpieć na depresję, a nawet popełnić samobójstwo.

– „Musisz usunąć wszystkie zabawki i oczyścić swoje dzieci. […] Szatan zawsze wygląda na niewinnego. Nigdy nie przyjdzie z rogami i widłami” – czytamy.

Yasmeen Suri wypowiedziała się również dla „Insidera” i dopowiedziała, że nie uważa wszystkich lalek Barbie za „narzędzie szatana”. Przyznała, że dorastała w Ameryce i była posiadaczką kilku takich zabawek. Jak sama stwierdza, ma „problem z naukami wschodniego mistycyzmu zakorzenionymi w praktyce jogi”. Kiedy przeprowadziła się do USA, „została uwolniona od wierzeń New Age i fałszywych doktryn religijnych”.

Post kobiety wywołał ogromne poruszenie. Pojawiło się pod nim ponad 45 tys. komentarzy.

– „Kiedyś myślałem, że jedyną bardziej szaloną rzeczą niż posiadanie wyimaginowanego przyjaciela jest posiadanie wyimaginowanego wroga, ale to jest coś na wyższym poziomie. Sposób na podniesienie poprzeczki!” – czytamy w komentarzach.

– „Moja córka ostatnio ćwiczyła jogę, to bardzo dobrze jej zrobiło. Cieszyłam się również z czerwonych błysków w jej oku, wprowadziła do pokoju miłą atmosferę” – ironicznie napisała jedna z matek.

– „Obecnie uczą tego w szkołach wraz z techniką medytacji i oddychania, aby pomóc w stresie” – tłumaczyła inna osoba.

– „Jeśli uważasz, że twoje dziecko ma depresję i myśli samobójcze z powodu Barbie joginki, a nie dlatego, że ma rodziców, którzy głoszą o zniszczeniu i szatanie, i że wszystko, co istnieje na świecie, jest grzeszne i pójdą za to do piekła, to masz mam pewne problemy. Może powinnaś się o to pomodlić” – radził internauta.

Odważne nagranie. Tak dużo Oliwia Bieniuk jeszcze nie pokazała.

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
14,39 zł
17,99 zł
Oferta zakończona!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz