Home Wideo Władimir Putin odwiedził rannych żołnierzy w szpitalu. Ludzie zwracają uwagę na jeden szczegół.

Władimir Putin odwiedził rannych żołnierzy w szpitalu. Ludzie zwracają uwagę na jeden szczegół.

Rosyjskie media propagandowe przekazały w środę informację o wizycie Władimira Putina w Centralnym Wojskowym Szpitalu Klinicznym im. P.V. Mandryka w Moskwie. Prezydent Rosji miał się spotkać z żołnierzami, którzy zostali ranni podczas wojny na Ukrainie.

Kreml, który oficjalnie wojnę na Ukrainie określa „misją specjalną”, niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi własnych strat wśród wojska. W środę media państwowe opublikowały zdjęcia Władimira Putina w wojskowym szpitalu w Moskwie. To pierwsza taka wizyta prezydenta Rosji w wojskowym szpitalu od czasu inwazji na Ukrainę.

– „To są ludzie, którzy narażają swoje zdrowie i życie dla dobra ludzi i dzieci Donbasu, dla dobra Rosji. Wszyscy są bohaterami” – tak powiedział rosyjski przywódca do kamery, po spotkaniu w szpitalu. Wcześniej Putin, ubrany w biały fartuch, chętnie ściskał się z rannymi żołnierzami.

Jak podaje agencja AFP, ranni żołnierze ubrani w piżamy ozdobione logo rosyjskiej armii, stali na baczność przy łóżkach, aby odpowiadać na pytania Putina dotyczące ich rodzin. Z Putinem był też minister obrony Siergiej Szojgu. Prezydent Rosji zapytał jednego żołnierza o jego synka i po chwili powiedział do niego:

– „Będzie dumny ze swojego taty.”

Internauci zwrócili uwagę na nienaturalne zachowanie Putina podczas wizyty w szpitalu. Część z nich wskazywała, że usztywniona postura rosyjskiego przywódcy może wskazywać na to, że miał pod marynarką kamizelkę kuloodporną. Nie zwracał się również ciałem do żołnierzy, którym podawał dłonie.

Pod Kijowem wypełnia się pociąg ze zwłokami Rosjan. Kreml się po nie nie zgłasza.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet zabiegów wyszczuplających
80,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz