Home Kategorie News Pilne! Polski gang handlarzy ludźmi i sutenerów skazany w Wielkiej Brytanii.

Pilne! Polski gang handlarzy ludźmi i sutenerów skazany w Wielkiej Brytanii.

Pilne! Polski gang handlarzy ludźmi i sutenerów skazany w Wielkiej Brytanii.

Pięcioro członków polskiego gangu, który zajmował się handlem ludźmi i stręczycielstwem zostało skazanych w Londynie. Otrzymali oni od dwóch lat w zawieszeniu do 8 lat więzienia.

Jak ocenia policja, ich ofiarą padło ponad 300 kobiet.

Wszyscy zostali w marcu uznani za winnych zorganizowania lub uławiania handlu ludźmi oraz stręczycielstwa w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 9 lutego 2021 r., gdy zostali aresztowani.

Wyroki jakie otrzymali są następujące: 48-letni Sebastian Z., który wraz z żoną stał na czele gangu, został skazany na osiem lat więzienia, 52-letni Michał Ł. – na siedem, 44-letni Grzegorz B. – na trzy lata i 9 miesięcy, 41-letni Rafał Ł. na 18 miesięcy, a Anna Z. na dwa lata w zawieszeniu i 150 godzin prac społecznych.

Sebastian Z. miał dwa domy publiczne w Londynie, a Michał Ł., który w 2020 r. zakończył z nim współpracę i zaczął działalność na własną rękę, aż pięć. Bardzo szybko wyszło na jaw, że ich ofiarami padło kilkaset kobiet.

Stacja Sky News zamieściła relację jednej z ofiar gangu, która przyjechała z Polski do Wielkiej Brytanii, gdy miała 18 lat. To zawsze działało tak samo. Wystarczyło doprowadzić osobę do sytuacji bez wyjścia, a wtedy gang wyciągał „pomocną dłoń”. To obrzydliwe.

Jasnowidz Glanc ostrzega Polaków. „To będzie miesiąc płaczu i bólu”.

Źródło: RMF24.pl

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz