Home Kategorie Ludzie Tragedia! Nie żyje polski trener medalistek MP.

Tragedia! Nie żyje polski trener medalistek MP.

Tragedia! Nie żyje polski trener medalistek MP.

Trener siatkarek ŁKS Commercecon, Michał Cichy, nie żyje. Szkoleniowiec zmarł w wieku 45 lat, przeszedł zawał serca. Zaledwie trzy tygodnie temu ze swoimi siatkarkami zdobył brąz Mistrzostw Polski.

O śmierci trenera poinformował w piątek klub z Łodzi, z którym Cichy był związany od wielu lat.  Wszystkich to zaskoczyło. Michał Cichy miał przecież zaledwie 45 lat.

Niezwykle smutna informacja dotarła do nas wczoraj wieczorem. Odszedł od nas trener Michał Cichy. Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał, pogrążając w żałobie rodzinę i nas wszystkich” – napisano.

– „Nie znajdujemy słów, które mogą wyrazić nasz ból i smutek. Michał na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, empatyczny człowiek, który wraz z nami budował siatkówkę w Łódzkim Klubie Sportowym” – dodano.

Z siatkówką był związany od ponad 20 lat. Był zaangażowany w reaktywację sekcji żeńskiej siatkówki w ŁKS. Jego wpływ na siatkówkę w ŁKS’ie był nieoceniony. To zgonu miał doprowadzić zawał serca. Niestety pomimo prób lekarzy, trenera nie udało się uratować.

Jasnowidz Glanc ostrzega Polaków. „To będzie miesiąc płaczu i bólu”.

Źródło: RMF24.pl

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
Oferta zakończona!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz