Home Kategorie Poruszające Atak z użyciem noża w Poznaniu. Policja szuka świadków.

Atak z użyciem noża w Poznaniu. Policja szuka świadków.

Atak z użyciem noża w Poznaniu. Policja szuka świadków.

Policja szuka osób, które były świadkami ataku z użyciem noża na przejściu dla pieszych przy Rondzie Rataje w Poznaniu. Prosi również o kontakt mężczyznę, który udzielił pomocy poszkodowanemu.

Policja przypomina, że do ataku doszło 21 kwietnia po godz. 9 rano. Młody mężczyzna zaatakował 51-latka nożem na przejściu dla pieszych. Bił go również i kopał.

Jeden ze świadków stanął w obronie 51-latka i zaczął szarpać się z napastnikiem. Po krótkiej szarpaninie napastnik uciekł, ale ujęła go policja. 51-latek trafił do szpitala.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich świadków ataku oraz mężczyznę, który udzielił bezpośredniej pomocy pokrzywdzonemu. Twierdzą, że on sam również mógł zostac ranny.

Mężczyzna ma około 30 lat, 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma ciemne włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, czarne spodnie, ciemne buty sportowe z białą podeszwą, a na plecach miał założony plecak.

By skontaktować się z policją w tej sprawie, należy korzystać z następujących numerów telefonów: 47 77 150 89, 47 77 130 90 lub 47 77 156 13 – czynny całą dobę.

Jasnowidz Glanc ostrzega Polaków. „To będzie miesiąc płaczu i bólu”.

Źródło: RMF24.pl

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz