Home Kategorie Ludzie Nie żyje wybitny perkusista. Miał 72 lata.

Nie żyje wybitny perkusista. Miał 72 lata.

Nie żyje wybitny perkusista. Miał 72 lata.

Zmarł Alan White, perkusista brytyjskiego zespołu Yes. Poinformowała o tym zarówno jego rodzina, jak i pozostali członkowie zespołu na Facebooku.

– „Alan White, nasz ukochany mąż, tata i dziadek, zmarł w wieku 72 lat w swoim domu w Seattle 26 maja 2022 roku, po krótkiej chorobie” – przekazała rodzina perkusisty.

– „Przez całe swoje życie i sześciodekadową karierę Alan był dla wielu ludzi: gwiazdą rocka dla fanów na całym świecie, kumplem zespołu dla kilku wybranych, dżentelmenem i przyjacielem dla wszystkich” – napisano w oświadczeniu.

O śmierci muzyka przekazał również jego zespół Yes.

– „Z głębokim smutkiem informujemy, że po krótkiej chorobie zmarł Alan White, ukochany perkusista i przyjaciel. Wiadomość zszokowała i zaskoczyła całą rodzinę Yes. Alan nie mógł się doczekać nadchodzącej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, żeby świętować 50. rocznicę współpracy z zespołem i wydanie kultowego albumu Close To The Edge (…). Niedawno obchodził 40. rocznicę małżeństwa ze swoją kochającą żoną Gigi. Alan odszedł, spokojnie w swoim domu” – napisano.

Pilne! Doszło do zamachu na Putina.

Źródło: RMF24.pl

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz