Home Kategorie News Pilne! Rosjanie ukradli z Mariupola trzy tysiące ton metalu.
1.90K

Pilne! Rosjanie ukradli z Mariupola trzy tysiące ton metalu.

Pilne! Rosjanie ukradli z Mariupola trzy tysiące ton metalu.

Z Mariupola do Rostowa nad Donem Rosjanie przewożą statkiem skradzione trzy tysiące ton wyrobów metalowych. Rosjanie to po prostu ukradli. Nie mają żadnych zasad.

– „Grabież raszystów na tymczasowo okupowanych terytoriach Ukrainy trwa nadal. Po kradzieży ukraińskiego zboża okupanci zaczęli kraść wyroby metalowe z Mariupola. Aby to zrobić, rozminowali część portu morskiego miasta” – stwierdziła Denisowa.

Według niej, pierwszym statkiem z Mariupola do Rostowa nad Donem Rosjanie przewożą trzy tysiące ton wyrobów metalowych. Jak twierdzi Denisowa w porcie znajdowało się do 200 000 ton metalu i żeliwa o wartości 170 milionów dolarów.

– „Swoimi działaniami okupant narusza IV Konwencję Genewską z 1949 r. o ochronie osób cywilnych w czasie wojny i art. 8 Statutu Rzymskiego Międzynarodowego Trybunału Karnego” – stwierdziła Denisowa.

Rzecznik wezwała Komisję Śledczą ONZ ds. Naruszeń Praw Człowieka podczas inwazji wojskowej Federacji Rosyjskiej na Ukrainę aby fakty takiej kradzieży, również wzięła pod uwagę. Wszystko to ma bowiem pokazać, jaka jest Rosja.

Pilne! Chiny zaskoczyły cały świat. Stanęły przeciwko Rosji.

Źródło: pap.pl

 

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz