Home Kategorie Poruszające Nowe ustalenia w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie. Zabójstwo na Nowym Świecie. Jeden z poszukiwanych wcześniej brutalnie pobił kierowcę autobusu.

Nowe ustalenia w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie. Zabójstwo na Nowym Świecie. Jeden z poszukiwanych wcześniej brutalnie pobił kierowcę autobusu.

Nowe ustalenia w sprawie zabójstwa na Nowym Świecie. Zabójstwo na Nowym Świecie. Jeden z poszukiwanych wcześniej brutalnie pobił kierowcę autobusu.

Sebastian Włodarczyk, najmłodszy z poszukiwanych mężczyzn do sprawy zabójstwa 29-latka na Nowym Świecie w Warszawie w 2017 r. brał również udział w pobiciu kierowcy autobusu.

23-letni Sebastian Włodarczyk jest jednym z trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o zabójstwo 29-latka na Nowym Świecie w Warszawie. PAP bardzo szybko udało się ustalić, że Włodarczyk był już znany policji.

W połowie sierpnia 2017 roku brał udział w pobiciu kierowcy autobusu na pętli autobusowej przy ul. Ossowskiego na Targówku.

17-letni wtedy Sebastian wspólnie m.in. ze swoim starszym bratem brutalnie pobili kierowcę autobusu używając do tego m.in. pałki bejsbolowej. On i jego brat byli pijani, a policja ich złapała. Wyrok za tą sprawę otrzymali w roku 2018, 18 letni wówczas chłopak został skazany wyrokiem nakazowym karę jednego roku i 6 miesięcy ograniczenia wolności połączonej z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

– „Z informacji przekazanych przez kuratora sądowego wynika, że skazany nie wykonał obowiązku przeproszenia pokrzywdzonego oraz nie zapłacił na jego rzecz orzeczonej nawiązki” – przekazało biuro prasowe Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Jak tacy degeneraci mogą chodzić wolni? Tego nie wiemy. No ale to właśnie noszalancja służb doprowadziła do tragedii na Nowym Świecie.

Pilne! Chiny zaskoczyły cały świat. Stanęły przeciwko Rosji.

Źródło: RMF24.pl

 

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz