Home Kategorie Ludzie Bezczelność kard. Dziwisza nie zna granic: wybaczam wyrządzoną mi krzywdę.

Bezczelność kard. Dziwisza nie zna granic: wybaczam wyrządzoną mi krzywdę.

Bezczelność kard. Dziwisza nie zna granic: wybaczam wyrządzoną mi krzywdę.

– „Jestem wdzięczny Ojcu Świętemu Franciszkowi, Stolicy Apostolskiej oraz Nuncjaturze Apostolskiej za sprawiedliwe osądzenie sprawy” – napisał kardynał Dziwisz. No cóż.

– „Wybaczam wyrządzoną mi krzywdę i zapewniam wszystkich o pamięci w modlitwie” – dodał kardynał Stanisław Dziwisz. Ciekawe jaką macie opinię na ten temat.

– „Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by w odpowiedzialny sposób odnieść się do wysuwanych pod moim adresem zarzutów o zaniedbania w okresie pełnienia przeze mnie urzędu arcybiskupa metropolity krakowskiego w latach 2005-2016.” –

– „Podczas swojej wizyty w Polsce w czerwcu 2021 roku, Ks. Kardynał Angelo Bagnasco, jako przedstawiciel Stolicy Apostolskiej dołożył wszelkich starań, aby wyjaśnić wspomniane zarzuty, dla mnie niezasłużone i bolesne.” –

– „Mam nadzieję, że dzisiejszy komunikat Nuncjatury Apostolskiej w Polsce przyczyni się nie tylko do wyjaśnienia sprawy, ale także do przywrócenia pokoju ducha wszystkich osobom, które czuły się dotknięte posądzeniami, z jakimi się spotkałem.” – dodał.

– „Jestem wdzięczny Ojcu Świętemu Franciszkowi, Stolicy Apostolskiej oraz Nuncjaturze Apostolskiej za sprawiedliwe osądzenie sprawy.” – stwierdził kardynał.

– „Wybaczam wyrządzoną mi krzywdę i zapewniam wszystkich o pamięci w modlitwie.” – zakończył kardynał.

Pilne! Chiny zaskoczyły cały świat. Stanęły przeciwko Rosji.

Źródło: onet.pl

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz