Home Kategorie Życie Masowe naloty CBŚP na kluby ze striptizem. Chodzi o pranie pieniędzy i rozboje.

Masowe naloty CBŚP na kluby ze striptizem. Chodzi o pranie pieniędzy i rozboje.

Masowe naloty CBŚP na kluby ze striptizem. Chodzi o pranie pieniędzy i rozboje.

TVP Info podało, powołując się na CBŚB, że funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przeprowadzili akcje i weszli do kilkunastu klubów ze striptizem w całej Polsce.

Rzeczniczka CBŚP Iwona Jurkiewicz przekazała że akcja to „ogromne przedsięwzięcie”. Akcje przeprowadzono w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Rzeszów i zatrzymano ponad 20 osób.

– „Czynności są cały czas przeprowadzane” – przekazała Jurkiewicz. Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Krajową, a dotyczy ono działania zorganizowanych grup przestępczych w całej Polsce.

Według informacji podanych mieędzy innymi przez portal WP, CBŚP przeprowadziło naloty na kluby ze striptizem, które w przeszłości funkcjonowały pod marką Cocomo. Były one jednak przykrywką dla organizacji przestępczych.

„Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prokuratorzy chcą postawić zatrzymanym między innymi zarzut prania pieniędzy, a także rozbojów, bo tak zakwalifikowano proceder upajania alkoholem z dodatkami środków odurzających klientów klubów go-go i okradania ich przy tej okazji” – przekazała WP.

Pilne! Chiny zaskoczyły cały świat. Stanęły przeciwko Rosji.

Źródło: salon24.pl

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz