Home Kategorie Ludzie Filip Chajzer rozstał się z partnerką? Opublikowali oświadczenia w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer rozstał się z partnerką? Opublikowali oświadczenia w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer rozstał się z partnerką? Opublikowali oświadczenia w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer i jego partnerka Małgorzata Walczak opublikowali w social mediach oświadczenia, w których proszą o uszanowanie ich prywatności. Wcześniej na profilu Walczak pojawił się smutny post: „Być tu i teraz bywa trudno”.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak poznali się kilka lat temu. W 2017 roku kobieta urodziła syna. Do tej pory para nie prowokowała żadnych skandali. Rzadko też wypowiadali się na temat swojego życia prywatnego. Kilka dni temu Pudelek.pl zamieścił zdjęcia, na których Chajzer miał wymieniać czułości z tajemniczą brunetką. Gwiazdor nie odniósł się do tematu.

Tymczasem w minioną sobotę na Instagramie Walczak pojawił się w post, w którym napisała tajemniczo: „Być tu i teraz bywa trudno”. Instagramowy wpis zdążył już zniknąć z sieci. Teraz na profilach Gosi Walczak i Filipa Chajzera pojawiły się oświadczenia, w których poprosili o uszanowanie prywatnych decyzji.

– „Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze” – napisał Chajzer.

Na profilu Walczak zagościł taki wpis:

– „Moi drodzy. Od komentowania prywatnych spraw zawsze byłam daleko. Dlatego wraz z Filipem prosimy o uszanowanie naszego prywatnego życia. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze” – czytamy.

Bezczelność kard. Dziwisza nie zna granic: wybaczam wyrządzoną mi krzywdę.

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
79,99 zł
140,00 zł
Oferta zakończona!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz