Home Kategorie News Putinowi zostało niewiele czasu. Lekarze poinformowali prezydenta Rosji.
204

Putinowi zostało niewiele czasu. Lekarze poinformowali prezydenta Rosji.

Putinowi zostało niewiele czasu. Lekarze poinformowali prezydenta Rosji.

Władimir Putin cierpi na ciężką odmianę nowotworu – przekazał Daily Mirror, powołując się na oficera FSB. Według niego lekarze mieli poinformować rosyjskiego przywódcę, że „zostały mu 2-3 lata życia”.

Stan zdrowia Władimira Putina jest tematem, który od kilku miesięcy żyje opinia publiczna. Pojawiają się też informacje o tym, że 69-latek choruje na raka. Dziennikarze „Daily Mirror” dotarli do rosyjskiego oficera FSB, który opowiedział co nieco. Rosyjski agent ujawnił, że lekarze mieli poinformować Putina o tym, że zostały mu 2-3 lata życia. Jednocześnie Putin ma mieć coraz większe problemy ze wzrokiem.

– „Mówi się, że cierpi na bóle głowy i kiedy pojawia się w telewizji, potrzebuje kartek z wielkimi literami, aby przeczytać, co ma do powiedzenia. Są tak duże, że każda strona może pomieścić tylko kilka zdań. Jego wzrok poważnie się pogarsza. A jego kończyny również drżą teraz w niekontrolowany sposób” – miał zdradzić oficer FSB w wywiadzie dla brytyjskiego „Daily Mirror”.

W połowie maja włoski dziennik La Stampa podał, że Władimir Putin przeszedł operację. Zabieg, którego powodem ma być rak został przeprowadzony w nocy, aby zapewnić maksymalną dyskrecję.

– „Nie warto mieć nadziei, że Putin umrze jutro. Co najmniej ma jeszcze kilka lat. Czy nam się to podoba, czy nie, taka jest prawda” – mówił z kolei szef ukraińskiego wywiadu, Kyryło Budanow, w rozmowie z portalem Ukraińska Prawda.

„To potrwa co najmniej pięć lat” Saperzy mówią o pracy w Borodziance.

Źródło: mirror.co.uk

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz