Home Kategorie News Eksplozja ciepła w Polsce. Słońce w końcu mocniej przygrzeje.

Eksplozja ciepła w Polsce. Słońce w końcu mocniej przygrzeje.

Eksplozja ciepła w Polsce. Słońce w końcu mocniej przygrzeje.

Ten tydzień zaczął się pochmurnie, jednak czeka nas spora zmiana w pogodzie. W weekend czeka nas prawdziwa eksplozja ciepła. Miejscami będzie nawet 28 stopni. IMGW prognozuje też deszcz i burze.

Pogoda w tym tygodniu zmieni się. IMGW prognozuje ocieplenie. Pierwsze oznaki zmian będą widoczne już we wtorek, kiedy przejściowo napłynie do nas bardziej suche powietrze. Oznacza to, że w dzień będzie więcej słońca. IMGW przekazał, że na północy i na zachodzie oraz na krańcach południowo-wschodnich po południu pojawią się przelotne opady deszczu i lokalne burze. Na termometrach spodziewać możemy się 14 stopni na Helu aż do 22 stopni w Krakowie.

W środę znowu najwięcej chmur pojawi się na Suwalszczyźnie i Podlasiu i tam wystąpią jednostajne opady deszczu. Na pozostałym obszarze będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Lokalnie wystąpią też burze. Będzie nieco chłodniej. Temperatura wyniesie od 12 stopni na północnym wschodzie do 18 stopni na południu.

Czwartek będzie pochmurny, a po południu spadnie deszcz. Najchłodniej będzie na północy – na Helu termometry wskażą 14 stopni, a najcieplej na południowym wschodzie. W Przemyślu temperatura wyniesie 22 stopni.

Słońce mocniej da się we znaki w weekend. Już w piątek będziemy cieszyć się słoneczną pogodą, chociaż po południu na południowym-zachodzie pojawią się chmury i przelotny deszcz oraz burze. Temperatura wynosić będzie 17 stopni na wybrzeżu aż do 25 stopni na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku.

W sobotę będziemy świadkami prawdziwej eksplozji ciepła. Na wschodzie termometry pokażą 28 stopni. Podobnie jak w piątek, najzimniej będzie nad morzem – 17 stopni. W sobotę po południu i wieczorem możliwe są burze z przelotnym deszczem, gradem i porywistym wiatrem.

W niedziela będzie na ogół pogodna, tylko na południowym zachodzie i w centrum może popadać deszcz. Temperatura w dzień wyniesie od około 20 stopni na północy do 26 stopni na południu.

Awaria samolotu, którym leciał marszałek Senatu. W kokpicie pękła szyba.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet zabiegów wyszczuplających
80,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz