Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski miał druzgocącą wizję. „Obawiam się tego roku”.

Jasnowidz Jackowski miał druzgocącą wizję. „Obawiam się tego roku”.

Jasnowidz Jackowski miał druzgocącą wizję. „Obawiam się tego roku”.

Krzysztof Jackowski w swoich najnowszych wizjach skupił się na końcówce lata i jesieni 2022. Jak sam powiedział, „obawia się tego roku”. Rzeczywiście, jego przeczucia są dość niepokojące.

Jackowski na początku transmisji zaczął mówić o pandemii, która czeka nas jesienią. Ma być to „dziwna pandemia”, która „nie będzie tak zmasowana jak była poprzednia”. Jasnowidz ma jednak wrażenie, że w jej trakcie pojawi się o wiele więcej problemów, niż wystąpiło podczas pandemii COVID-19.

Jasnowidz powiedział również, że ma wrażenie, iż niektóre państwa będą zamykać swoje granice. Czekają nas w takim razie kolejne obostrzenia? Tego nie potwierdził, jednak powiedział coś dość zagadkowego.

– „To jest ostatni okres tego planu, i albo on będzie dokonany i będzie problem duży dla nas, albo on nie wypali. Bardzo niepokojąco kojarzy mi się końcówka tego lata” – powiedział Krzysztof Jackowski.

– „Poczułem to tak: rząd oswaja nas z problemem kryzysu. Rząd nie tak informuje nas o kryzysie, co nas oswaja z nim. W myśl słów, które mówiłem wcześniej, że „kryzys będzie wprowadzany”. Rząd nas oswaja, natomiast cenowy kryzys mamy już bardzo duży, ale cios będzie w końcówce lata” – mówi jasnowidz Jackowski.

A co czeka nas jesienią i zimą? Według Krzysztofa Jackowskiego możemy mieć aż trzy problemy, a nie jeden. Dotyczą one powrotu „starej zarazy” (koronawirus), pojawienia się nowej (małpia ospa, która zdaniem jasnowidza nie będzie masowa, a bardzo restrykcyjna), a także nasilenia się kryzysu, nad którym w końcu będzie ciężko zapanować.

– „Bardzo dużo ludzi z Polski będzie chciało wyjechać albo będzie mówiło o wyjeździe z Polski i to się stanie nagle. Nie będzie tu się dział żaden konflikt, a ludzie będą masowo mówili, że chcą stąd wyjechać” – przewiduje jasnowidz.

Później uspokajał, że Polska nie zostanie ogarnięta wojną, ale „będzie zagrożenie propagandowe i będzie wmawiane nam, byśmy w to zagrożenie w części Polski uwierzyli”.

– „To, co się zrobi z nagłym wstrząsem kryzysu, będzie krótkie i potem raptem będą decyzje. Czyli stanie się coś pod koniec lata, może z początkiem jesieni, że łupnie strasznie, nie wiem tylko, czy to jest Polska, czy w Europie… Krach jakiś straszny. […] To, co będzie teraz, to będzie chaos rzeczywisty, on będzie wprowadzony, bardzo nierówny w stosunku do różnych państw. […] Kojarzy mi się wielkie uderzenie, zmasowane uderzenie – nie u nas, nie w Europie – nie mówię końcówka lata, ale obawiam się tego roku” – wieszczy Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz wspomina również, że płynność finansowa zostanie utracona – poczuł takie zdanie podczas jednej z wizji. Znów pojawia się także mowa o pewnym rodzaju rozdawnictwa.

– „Może w Polsce… widzę samochody, być może wojskowe samochody, z których jest rozdawane ludziom coś – są rozdawane jakieś produkty, jedzenie, ale tylko pewna grupa podchodzi pod te samochody. Nie wszyscy mają prawo wziąć z tych samochodów coś. Będzie tak, jakby ludzie potracą swoje wartości w sensie finansowym, tzn. swoje pieniądze. Będzie im się wydawało, że dalej je mają, ale nie będą mogli ich mieć, używać, wypłacić” – grzmi jasnowidz.

– „W tych moich poczuciach coś mi wewnętrznie mówi: „Powiedz ludziom, żeby wyciągali z ziemianek swoje ziemniaki i pilnowali je”. Nie chcę broń Boże państwa straszyć, chcę państwu powiedzieć, że idziemy w kierunku nie tylko totalnego kryzysu, ale o tym, o czym wspominałem dwa lata temu – idziemy w kierunku biedy i głodu. Nawet tak patrząc mam wrażenie, że pogoda i lato również zmieniło się negatywnie” – mówi Krzysztof Jackowski.

Uprawiali seks na koncercie. Tłum gapiów zaczął nagrywać parę.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
39,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz