Home Kategorie Ludzie Johnny Depp wygrał proces z Amber Heard. Sąd właśnie ogłosił wyrok.

Johnny Depp wygrał proces z Amber Heard. Sąd właśnie ogłosił wyrok.

Johnny Depp wygrał proces z Amber Heard. Sąd właśnie ogłosił wyrok.

Amber Heard i Johnny Depp ostatnie kilka tygodni spędzili na sali sądowej, uczestnicząc w procesie dekady. Po wielu zaskakujących rewelacjach i zeznaniach świadków, w końcu zapadł wyrok w tej sprawie.

Johnny Depp wytoczył byłej żonie proces o zniesławienie, domagając się 50 mln dolarów zadośćuczynienia. Aktor zdecydował się na ten krok, bo w związku z oskarżeniami Heard wyszedł na potwora, który dopuścił się przemocy seksualnej.

Oskarżenia Heard sprawiły, że Depp utracił kontrakty w kilku ważnych produkcjach filmowych, w których aktor miał wziąć udział.

Małżonkowie trafili przed sąd i niemal dwa miesiące publicznie prali swoje brudy. Podczas rozpraw było widać, jak dobrze przygotowana do procesu była prawniczka Deppa Camilla Vasquez.

Nie udałoby jej się przypuścić tak skutecznego ataku na Amber, gdyby nie dowody dostarczone przez Deppa, które pomogły uwiarygodnić akty przemocy domowej, której dopuszczała się Amber Heard.

Ostatecznie 1 czerwca proces zakończył się. Ława przysięgłych ogłosiła, że Heard dopuściła się zniesławienia Johnnego Deppa. W związku z tym aktor otrzyma 15 mln dolarów zadośćuczynienia. Amber Heard z kolei dostanie od niego 2 mln dolarów, gdyż udało się udowodnić jedno z trzech oskarżeń, które znalazło się w jej pozwie wzajemnym.

Michał Wiśniewski wystąpił z córką. Etiennette skradła serca widzów. Publiczność oniemiała.

Źródło: washingtonpost.com

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
31,99 zł
39,99 zł
Oferta zakończona!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz