Home Kategorie Poruszające Makabryczne odkrycie rolnika. Na polu odnalazł cztery martwe ciała.

Makabryczne odkrycie rolnika. Na polu odnalazł cztery martwe ciała.

Makabryczne odkrycie rolnika. Na polu odnalazł cztery martwe ciała.

Na jednej z farm w Dakocie Północnej odnaleziono ciała czterech mężczyzn. Wszyscy byli członkami tej samej rodziny. Policja informuje, że mieli rany postrzałowe.

Do makabrycznego odkrycia doszło niedaleko miasta Cando w Dakocie Północnej. Na jednej z farm odnaleziono zwłoki czterech mężczyzn, którzy pracowali przy zbiorach pszenicy.

Trzy ciała – 59-letniego Roberta Brackena, 34-letniego Justina Brackena i 64-letniego Richarda Brackena – znaleziono bezpośrednio na polu. Z kolei ciało 56-letniego Douglasa Dulmage’a, właściciela farmy, znajdowało się w kabinie kombajnu.

Cała czwórka miała rany postrzałowe. Przy jednym z mężczyzn znaleziono rewolwer. Policja nie przekazała jednak o kogo chodzi. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii.

– „Dowody z miejsca zdarzenia wskazują, że incydent był rozszerzonym samobójstwem i nie ma żadnego zagrożenia dla społeczeństwa” – powiedział szef lokalnej policji.

Lokalne źródła twierdzą, że doszło do sporu, który zakończył się tym, że jeden mężczyzna zabił swojego brata, syna i właściciela farmy, a następnie popełnił samobójstwo.

Źródło: Daily Mail

Watykan huczy od plotek. Papież Franciszek zrezygnuje z pontyfikatu?

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
63,99 zł
79,99 zł
Oferta zakończona!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz