Home Kategorie Niesamowite 20-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić na imprezie.

20-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić na imprezie.

20-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Zaczęła rodzić na imprezie.

Kochająca imprezy 20-latka z Meksyku podczas świętowania urodzin swojego przyjaciela nagle poczuła silny ból. Dzień później urodził się jej synek, Matias. Śliczny i zdrowy chłopczyk.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Vivian jak sama twierdzi, nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Brzuch jej nie urósł, miała nawet regularne okresy. Takie rzeczy się zdarzają, rzadko ale jednak.

Na szczęście imprezowiczka w czasie nieświadomej ciąży nie piła zbyt wiele, gdyż wcześniej przeszła operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zabawne, jak działa los.

– „Zaczęłam czuć silny ból w brzuchu i biodrze, chwile później poszłam do domu odpocząć, jednak nie mogłam spać, a rano ból nadal nie ustąp” – stwierdziła. Następnego dnia Vivian poszła do pracy.

– „Napisałam do mojego chłopaka, że wzięłam już chyba tysiąc tabletek i piję herbatę, ale ból ciągle się nasila. Około 15 przyjechał i zabrał mnie do szpitala” – stwierdziła Vivian.

Tam przeszła badania ginekologiczne, a jego wynik ją zszokował. Lekarz powiedział, że jest w zaawansowanej ciąży, a bóle to wynik rozpoczynającego się porodu.

– „Nie spałam przez cały zabieg, aż do momentu gdy mój syn przyszedł na świat. Sama nie wiem, co wtedy czułam, ale mój chłopak był w szok” – stwierdziła młoda mama.

– „To spadło na nas z dnia na dzień, z pewnością musiał być przerażony, zwłaszcza, że było wiele rzeczy, których nagle potrzebowaliśmy, w tym pieniędzy na opłacenie pobytu w szpitalu” – dodała.

– „Z czasem zaczęłam się dostosowywać, a obecnie syn jest miłością mojego życia. To najlepsza i najmniej spodziewana rzecz, jaka mi się przytrafiła, ale fakt, że muszę go nauczyć, jak żyć, bardzo mnie cieszy” – stwierdziła dumna mama.

Pilne! Niebezpieczna choroba atakuje Polaków. Czternastokrotny wzrost zakażeń niezwykle groźnym wirusem.

Źródło: interia.pl

Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
220,00 zł
550,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz