Home Kategorie Niesamowite 45-latka nie może znaleźć pracy. „Nie chcieli mnie nawet na sprzątaczkę”.

45-latka nie może znaleźć pracy. „Nie chcieli mnie nawet na sprzątaczkę”.

Melissa Sloan mówi, że jest uzależniona od tatuaży. Walijka twierdzi, że robi sobie nawet trzy malunki na ciele tygodniowo i zawsze ma przy sobie maszynkę do tatuażu. W rozmowie z mediami narzeka, że ma poważny problem ze znalezieniem pracy.

Mieszkająca w Walii matka dwójki dzieci regularnie pokrywa swoje ciało tatuażami w „więziennym” stylu. Pierwsze dzieło pojawiło się na jej skórze, gdy miała 20 lat. Teraz 45-letnia kobieta ma tatuaże na całym ciele, w tym też na twarzy. Są tam takie przedstawiające liście konopi indyjskich czy króliczki Playboya. Większość tatuaży Melissy wykonał jej partner.

Mimo iż kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, w rozmowie z mediami przyznaje, że budzi on w przestrzeni publicznej ogromne kontrowersje. Niecodzienna aparycja jest też uciążliwa w codziennym życiu. 45-latka twierdzi jednak, że jest uzależniona od tatuowania.

– „Robię trzy tatuaże tygodniowo. Tak jak można uzależnić się od nikotyny czy alkoholu, tak ja jestem uzależniona od tatuaży. Po prostu nie mogę przestać ich robić, to bardzo uzależnia. Noszę ze sobą zawsze pistolet z tuszem. Trzymam go w bagażniku auta. Partner wykonuje mi dziary w więziennym stylu” – relacjonuje kobieta w rozmowie z „Daily Star”.

Brytyjka mówi, że jej miłość do tatuaży wpłynęła negatywnie na niektóre aspekty jej życia. Mowa tutaj w głównej mierze o kwestiach zawodowych.

– „Nie mogę znaleźć pracy. Nie zatrudnią mnie. Zgłosiłem się do pracy przy sprzątaniu toalet w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Odrzucili mnie ze względu na moje tatuaże” – podkreśla Melissa Sloan.

Kobieta jest obecnie bezrobotna. Zaznacza jednak, że to nieprawda, iż nigdy nie pracowała.

– „Miałam raz pracę, ale nie zostałam w niej długo. Lata temu zajmowałam się właśnie sprzątaniem toalet. Gdyby ktoś zaoferował mi jutro jakieś stanowisko, pójdę do pracy, przyjmę ofertę” – zaznacza 45 latka.

Sloan opisuje, że była na kilku rozmowach kwalifikacyjnych. Twierdzi, że wszystko szło dobrze, dopóki potencjalni pracodawcy nie zobaczyli jej na żywo.

– „Mówili, że będzie to problem” – dodaje.

– „Nie mogę dopasować się do ludzi, ponieważ lubię być sobą i zawsze będę sobą. Nie muszą się ze mną liczyć, ale ja nie zamierzam się zmieniać” – podsumowuje.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki za słowa „milcz gówniarzu”. „Milcz stara babo”.

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
Oferta zakończona!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz