Home Kategorie Niesamowite Najstraszniejsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wpadł w trans.

Najstraszniejsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wpadł w trans.

Najstraszniejsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wpadł w trans.

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy w Polsce jasnowidz. Wiele osób regularnie śledzi jego wizje. Tym razem Jackowski mocno zaskoczył. Ciężko przejść obojętnie obok tego, co powiedział.

Tym razem Krzysztof Jackowski opowiedział o niezwykłych momentach w trakcie swojej 30-letniej działalności jako jasnowidza.

– „To był rok 2007. Lato. Sierpień. Ileż to ludzi wypoczywało wtedy na Mazurach. Między innymi był tam mieszkaniec Rudy Śląskiej, który wypoczywał ze swoimi synami. Kto by przypuszczał, że będzie to jego ostatni wypoczynek. Przez mazurski szkwał utopiło się kilkanaście osób i było to uznane za wielką tragedię, o której pisała prasa. Kolejne dni były czasem wyciągania zwłok z wody. Wszystkie zwłoki wyciągnięto… prócz jednego” – powiedział Jackowski na YouTube.

Nieodnalezioną osobą był mieszkaniec Rudy Ślaskiej – pan Józef. Kiedy policja zakończyła poszukiwania, do Jackowskiego zgłosił się syn mężczyzny z prośbą o pomoc.

– „Jest to jedna z najdziwniejszych wizji, z najdziwniejszych zdarzeń, jakie mnie spotkały w jasnowidzeniu. Coś na pograniczu tego i tamtego świata. To mnie dotknęło. Rzeczy niezwykłe” – zaznaczył jasnowidz.

Syn pana Józefa przywiózł Krzysztofowi Jackowskiemu m.in. koszulkę w kratę, która należała do zaginionego. Jasnowidz twierdzi, że został przez nią… zahipnotyzowany!

Jackowski założył tę koszulę. Bliższy kontakt z ubraniem sprawił, że jasnowidz doznał wizji dotyczącej lokalizacji ciała pana Józefa.

Jasnowidz sądzi, że dusza po prostu pragnęła jeszcze raz założyć tę koszulę. Przez to zaginiony jakby wszedł w jego umysł.

Jasnowidzka Aida już wie, co nas czeka. Zacznie się 9 września.

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
159,99 zł
600,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz