Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, co wydarzy się zimą. Przerażająca wizja.

Jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, co wydarzy się zimą. Przerażająca wizja.

Jasnowidz Wojciech Glanc zdradził, co wydarzy się zimą. Przerażająca wizja.

Wojciech Glanc podzielił się kolejną wizją – najstraszniejszą od wielu lat. Jasnowidz widział m.in. zamarzniętych ludzi i przewidział przerażające wydarzenia na terenie naszego kraju.

Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Twierdzi, że m.in. przewidział wybuch pandemii koronawirusa. Teraz opublikował w sieci nowe nagranie. Dzieli się w nim najnowszymi wizjami i przeczuciami. Jak sam zapowiedział, przedstawił „część najbardziej przerażającej wizji, jaką miał od kilku lat”. Niestety, po raz kolejny zobaczył w niej Polskę oraz symbole mogące wskazywać na tragiczne wydarzenia. Zaczął od obrazu zniszczonego budynku w centrum kraju.

– „Pył, trujący jakby jakiś gaz, toksyczny pył, zgliszcza. I w pewnym momencie patrzę na te zgliszcza, w takim rudo-szarym, dziwnym kolorze. Trochę tak jak krajobraz pustyni, takiej kamienistej, gruzowatej, jak po wybuchu czegoś naprawdę poważnego. I na środku przed moimi oczami przebija się roślinka, zaczyna wyrastać […] I na miejscu tych zgliszczy, tej pustyni w centrum Polski widzę powstający ogród. Ale jest to dziwny ogród, to są dziwne rośliny, one są jakieś inne, tak jakby natura się odradzała. I nie wyczuwam ludzi. Być może ten obraz jest symbolem […] Rozwalenie czegoś starego zatwardziałego, zmurszałego już i zabetonowanego, żeby stworzyć coś nowego” – opowiadał.

Bardzo niepokojąca jest wizja Glaca dotycząca okresu zimowego. Wojciech zobaczył w niej zamarzniętych ludzi.

W swojej wizji widział zamarzniętych ludzi w nieruchomych pociągach oraz tragedię w szpitalach lub hospicjach.

– „Następny obraz, który widzę, wygląda mi to trochę na hospicja. Albo są to szpitale polowe, albo hospicja. Widzę przede wszystkim tam starych ludzi z jakimiś dziwnymi ranami, dziwnymi wrzodami, tak jakby skóra odchodziła od kości […] Jakby eksterminacja albo utylizacja starych ludzi […] Jestem przeniesiony znów do innego obrazu, do pociągu stojącego gdzieś pomiędzy stacjami, gdzieś w jakimś polu. Wchodzę do tego pociągu i widzę zamarzniętych ludzi […] Pociąg widmo z zamarzniętymi zwłokami. Będzie taka zima, że usłyszymy o czymś takim. To będzie na początku ukrywane, ale i tak informacje się przedostaną” – poinformował.

Glanc nawiązał też do jednej ze swoich poprzednich wizji, gdzie widział zniknięcie Polski z map w 2040 roku. Jasnowidz twierdzi, że najnowsze obrazy oznaczają podzielenie kraju między wschód i zachód. Polska jawiła się jako podzielone i gnijące od wschodniej strony „ciasto”.

– „To ciasto jest równo tak na połowę przecięte i dokładnie to przecięcie wygląda jak taka krwawa ropiejąca rana z gangreną […] Z jakiegoś powodu w tym wszystkim pojawia mi się caryca, która odpowiedzialna była między innymi za rozbiory. Tak jakby duch tej carycy się pojawiał […] Widzę masę popsutych czołgów jeżdżących po polskich ulicach, jakieś wraki okrętów w Bałtyku. Ludzie bijący się pod sklepami. Ludzie gotujący obiad z kota i psa. Uważam, że usłyszymy jeszcze o czymś strasznym […] Ja uważam, że dwa kraje zbliżają się do przepaści, to są Polska i Niemcy” – podsumował.

Najstraszniejsza wizja jasnowidza Jackowskiego. Wpadł w trans.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz