Home Kategorie Zwierzęta Kłusownicy włamali się do rezerwatu żeby zapolować na nosorożce. Wszystkich zjadły lwy.

Kłusownicy włamali się do rezerwatu żeby zapolować na nosorożce. Wszystkich zjadły lwy.

Kłusownicy włamali się do rezerwatu żeby zapolować na nosorożce. Wszystkich zjadły lwy.

Gang kłusowników włamał się do rezerwatu w południowej Afryce, aby polować na nosorożce. Skończyło się to dla nich tragicznie. Zostali pożarci przez grupę głodnych lwów.

Według informacji podanych przez tamtejsze media, wygląda na to, że zginęło co najmniej trzech kłusowników. Wszystko miało miejsce w Rezerwacie Game Sibuya w pobliżu Kenton-on-Sea.

Na terenie rezerwatu znaleziono jedną głowę oraz inne, zakrwawione części ciała kłusowników.

Na miejsce natychmiast wezwano śmigłowiec, w celu odnalezienia reszty kłusówników, jeżeli było ich więcej. Do tej pory jednak nikogo nie odnaleziono.

– „Znaleźliśmy wiele części ludzkiego ciała oraz trzy pary butów, co sugeruje, że lwy zjadły co najmniej trzech kłusowników. Nasz rezerwat jest jednak pokryty gęstymi krzakami, więc tak naprawdę mogło być ich więcej. Ci mężczyźni wkradli się na teren rezerwatu i byli uzbrojeni w karabiny myśliwskie i topory. Mieli też zapas jedzenia, które miało im starczyć na kilka dni. To oczywiste, że przyszli tutaj po to, aby zabić wszystkie nasze nosorożce. Lwy są jednak świetnymi obserwatorami i opiekunami, a więc kłusownicy stali się ich posiłkiem. Z dzikimi zwierzętami nie ma żartów” – stwierdził właściciel rezerwatu, Nick Fox.

– „Podczas gdy jesteśmy smutni z powodu jakiejkolwiek utraty życia, ci kłusownicy przybyli tutaj, aby zabić nasze zwierzęta, a to wysyła bardzo jasną wiadomość do innych kłusowników, że to nie zawsze oni będą zwycięzcami” – dodał.

PILNE! Polacy dostaniecie nawet do 4000 PLN od rządu.

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz