Home Kategorie Poruszające Jeździł po mieście i strzelał do ludzi. Wszystko nagrywał na FB.

Jeździł po mieście i strzelał do ludzi. Wszystko nagrywał na FB.

Jeździł po mieście i strzelał do ludzi. Wszystko nagrywał na FB.

W amerykańskim Memphis we wtorek mężczyzna jeździł po mieście i strzelał do ludzi. Zabił cztery osoby i ranił kolejne trzy. Wszystko to transmitował na Facebooku.

Seria strzelanin w mieście rozpoczęła się we wtorek w Memphis. Sprawcą był 19-letni Ezekiel Kelly. Strzelał on do zupełnie przypadkowych osób. Wszystko transmitował na FB.

Swoje strzelanie 19-latek rozpoczął w nocy, kiedy zastrzelił 24-letniego mężczyznę na ulicy. Po kilkunastu godzinach ponownie oddał strzały w dwóch różnych miejscach miasta oddalonych od siebie o kilka minut. Na East Parkway South zabił mężczyznę, który siedział w swoim pojeździe. Postrzelił też kobietę w nogę.

Kolejne ataki nastąpiły około godziny 18:00 w środę. Napastnik wtargnął do sklepu i tam poważnie ranił mężczyznę. To właśnie tą napaść transmitował na żywo na swoim FB.

Chwilę później oddał strzały w kolejnych dwóch miejscach, gdzie zginęła kolejna kobieta. Zaczął uciekać przed policją gdy natknął się na kolejną kobietę, którą wyciągnął z samochodu, zastrzelił i ukradł jej samochód. Chwilę później zatrzymała go policja.

Bardzo szybko policji udało się ustalić, że zamachowcem był 19-letni Ezekiel Kelly, który w 2020 roku został oskarżony o dwukrotne usiłowanie zabójstwa i nielegalne posiadanie broni. Gdy miał 17 lat został skazany na 3 lata więzienia, ale siedział niecały rok zanim wypuszczono go na wolność.

– „Gdyby pan Kelly odsiedział swój pełny trzyletni wyrok, nadal byłby dziś w więzieniu, a czterech naszych współobywateli nadal by żyło” – stwierdził burmistrz miasta, Jim Strickland.

PILNE! Polacy dostaniecie nawet do 4000 PLN od rządu.

Źródło: RMF24.pl

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
139,99 zł
300,00 zł
17 dni
do końca oferty!
Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu Kobido od 139,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz