Home Kategorie Ludzie Stan królowej Elżbiety II jest poważny! Pałac Buckhingam wydał specjalne oświadczenie.

Stan królowej Elżbiety II jest poważny! Pałac Buckhingam wydał specjalne oświadczenie.

Stan królowej Elżbiety II jest poważny! Pałac Buckhingam wydał specjalne oświadczenie.

Jak podają zagraniczne media, stan królowej Elżbiety II uległ znaczącemu pogorszeniu. Tym razem nie są to jednak plotki czy tanie medialne doniesienia. Stan królowej jest rzeczywiście bardzo poważny.

– „Po przeprowadzeniu dalszych badań dziś rano, lekarze Królowej obawiają się o zdrowie Jej Wysokości i zalecili, by pozostała pod nadzorem medycznym. Królowa czuje się dobrze i przebywa w Balmoral” – przekazał w specjalnym oświadczeniu pałac Buckhingam.

– „Cały kraj będzie głęboko zaniepokojony wiadomościami z Pałacu Buckingham w porze lunchu. Moje myśli – i myśli ludzi całego Zjednoczonego Królestwa – są z Jej Wysokością Królową i jej rodziną w tym czasie” – stwierdziła świeżo powołana premier UK, Liz Truss.

O tym, że sprawa musi być poważna informuje korespondent BBC Richard Sumner, który tłumaczy:

– „Ostrożne sformułowanie oświadczenia pałacu sugeruje, że „prawdopodobnie dzieje się coś poważnego”. Cała polityka pałacu zawsze była niedopowiedzeniem i zawsze podejrzewałem, że być może chodziło tu o coś więcej niż problem z mobilnością. Wraz z wiekiem mogą pojawić się inne, bardziej skomplikowane problemy medyczne. Kiedy masz 96 lat, oczywiście nie możesz oczekiwać, że będziesz miał zdrowie 25-latka. Mam nadzieję, że jest to przemijająca burza, którą można przezwyciężyć, ale myślę, że sądząc po ostrożnym sformułowaniu pałacu, może się tu dziać coś poważnego.” – tłumaczy.

PILNE! Polacy dostaniecie nawet do 4000 PLN od rządu.

Źródło: kozaczek.pl

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
71,99 zł
240,00 zł
4 dni
do końca oferty!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz