Home Kategorie Niesamowite Wróżka przepowiedziała przyszłość królowi Karolowi III. Zobaczyła „incydent, skandal”.

Wróżka przepowiedziała przyszłość królowi Karolowi III. Zobaczyła „incydent, skandal”.

Wróżka przepowiedziała przyszłość królowi Karolowi III. Zobaczyła „incydent, skandal”.

Książę Karol po śmierci królowej Elżbiety II stał się królem. Po wielu latach oczekiwania, w końcu przejął władzę. Co go czeka i jak poradzi sobie w nowej roli?

Jakim królem będzie Karol III? „Fakt” zapytał o to wróżkę i tarocistkę Annę Kempisty. Niestety, panowanie nowego władcy może odbić się czkawką dla rodziny królewskiej. Szykuje się skandal i incydent, o którym prędzej czy później dowie się opinia publiczna.

– „Pierwsze, co się pokazuje w kartach, to jakiś incydent, skandal. Mówiąc wprost: Karol wywinie jakiś numer. Niegodny nawet nie króla, arystokraty, ale w ogóle osoby na pewnym poziomie. Nie wiem, w jakim stopniu to będzie oficjalne, a w jakim pozostanie w wąskim kręgu i zostanie zamiecione pod dywan. Prędzej czy później ten incydent i tak wypłynie. Oczywiście, to król Karol III będzie bohaterem i „autorem” tego skandalu” – powiedziała „Faktowi” Anna Kempisty.

Dodała, że jego rządy będą zasadniczo źle oceniane, a co więcej, czeka go sporo wpadek. Mimo narzucanej i kontrolowanej etykiety nie da się jednak uniknąć pewnych rzeczy.

Jak twierdzi Kempisty, syn Elżbiety II to „trochę taka sierota boża”. Do panowania i reprezentowania arystokratycznej rodziny „raczej średnio pasuje”. Karty jasno mówią, że nie prześcignie zmarłej monarchini pod względem sukcesów w władaniu królestwem.

– „Matki to on nie prześcignie. To w ogóle nie ma mowy, nawet do pięt jej nie dorasta. Nie zrobi niczego przez ten krótki czas, bo wiadomo, że 70 lat panowania nie doczeka. Niczego tak naprawdę nie uczyni. Nie zrobi niczego spektakularnego, ważnego, czy nawet ciekawego, żeby choć na krótko zapisać się w historii czymś fantastycznym, pięknym. Nie, tego w kartach nie ma. Podsumowując: Karol III się nie popisze, delikatnie mówiąc” – przewiduje wróżka.

Źródło: Fakt.pl

Jasnowidzka Aida już wie, co nas czeka. Zacznie się 9 września.

Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
239,20 zł
700,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz