Home Kategorie Ludzie Skandal po finale Mam Talent. Widzowie bojkotują program!

Skandal po finale Mam Talent. Widzowie bojkotują program!

Skandal po finale Mam Talent. Widzowie bojkotują program!

Sara James była typowana na zwyciężczynię amerykańskiego „Mam Talent”, tymczasem nie dostałą się nawet do pierwszej piątki. Wielu widzów jest oburzona wynikami.

Sara James według wielu osób powinna zwyciężyć w amerykańskim „Mam talent”. 14-letnia Polka podbiła serca jury i widzów swoim niezwykłym głosem i wrażliwością. Jej występ wzbudzały zachwyt, a finałowe wykonanie utworu „Running Up That Hill” zostało nagrodzone owacjami na stojąco.

– „Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę, mówię ci” – zachwycał się Simon Cowell.

Wydawało się, że Sara jest o krok od zwycięstwa, a na pewno znajdzie się na podium. Niestety, okazało się, że młoda piosenkarka nie dołączyła nawet do piątki najlepszych uczestników. Wielu widzów nie kryło nie tyle zdziwienia, czy wręcz oburzenia faktem, że Polka uplasowała się tak nisko.

Talentem Sary James zachwycały się nie tylko polskie gwiazdy. 14-latka w finałowym odcinku miała okazję wystąpić ze znanym na całym świecie zespołem Black Eyed Peas.

– „Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natykasz się na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny poziom. Ona to ma” – ocenił lider grupy Will.I.Am.

Fani z całego świata wyrazili w sieci niezadowolenie z faktu, że uwielbiana przez jury i widzów Polka nie zaszła w „Mam talent” o wiele wyżej.

– „Właśnie straciliście widza. Sara powinna wygrać. Już nie oglądam America’s Got Talent.”

– „Sara James powinna wygrać ten program. I powinna znaleźć się przynajmniej w pierwszej trójce. Ameryka jest w błędzie.”

– „Nie wierzę, że nie była w top 2.”

– „Sara jako jedyna z finalistów miała w mniej niż 24 godziny milion wyświetleń pod występem, co oznacza, że jej występ najbardziej się podobał i był najbardziej klikalny. I wy mi w tym momencie mówicie, że Sara nie dostała się nawet do Top 5. Żałosne” – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez America’s Got Talent – AGT (@agt)

Patricia Kazadi jest nieuleczalnie chora. Przerażające słowa aktorki. „Czołgałam się, myślałam, że umieram”.

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
32,00 zł
64,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz