Home Wideo Lider Agrounii ostro o nominacji Kowalskiego na wiceministra. „Nie dyskutuj z idiotą”.

Lider Agrounii ostro o nominacji Kowalskiego na wiceministra. „Nie dyskutuj z idiotą”.

Lider Agrounii ostro o nominacji Kowalskiego na wiceministra. „Nie dyskutuj z idiotą”.

Janusz Kowalski po 1,5-rocznej przerwie wrócił do rządu jako wiceminister rolnictwa. Nominacja posła wywołała ogromne poruszenie.

Powołanie Kowalskiego na jego następcę wywołało ogromne poruszenie. Nie tylko wśród polityków opozycji oraz ekspertów, ale także przedstawicieli środowisk rolniczych. Na ostry komentarz pozwolił sobie zwłaszcza Michał Kołodziejczak.

Lider Agrounii najpierw udostępnił w mediach społecznościowych newsa o powołaniu Kowalskiego, w którym dziennikarz Wirtualnej Polski Michał Wróblewski napisał, że „Janusz Kowalski w roli wiceministra rolnictwa ma ostro kontrować w kampanii” Kołodziejczaka.

– „Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Agrounia nie będzie w ogóle prowadzić rozmów z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w którym będzie Janusz Kowalski” – skomentował Kołodziejczak.

Ale to nie było ostatnie jego słowo w tej sprawie. Opublikował jeszcze jednego tweeta, w którym znalazło się nagranie sprzed Sejmu. Widać na nim starcie Kowalskiego z protestującymi rolnikami.

– „Janusz Kowalski już raz prowokował Agrounię. Jego nominacja na stanowisko wiceministra rolnictwa to też prowokacja. Wtedy sobie poradziliśmy, teraz też sobie poradzimy. Nie pozwolimy, by tacy ludzie decydowali o Polsce” – oświadczył lider ruchu.

Kołodziejczak udostępnił również wideo, które nagrał inny działacz Agrounii i rolnik Michał Koszarek. On również nie przebierał w słowach w odniesieniu do Kowalskiego, którego nazwał „imbecylem” i porównał do Toudiego – stworka z popularnej bajki „Gumisie”.

Źródło: Twitter

Tusk skrytykował Niemców. Mocne słowa padły w obecności kanclerza Scholza.

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz