„Próbowała oglądać, ale boli”, „niewypał”. Ludzie nie zostawiają suchej nitki na Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci poprowadziła „Dzień Dobry TVN”. Jej udział w programie wzbudza ogromne kontrowersje. Ludzie są podzieleni. Nie brakuje też słów krytyki.
Małgorzata Roznek-Majdan wiele razy mówiła, że dołączenie do grona gospodarzy DDTVN jest jej największym marzeniem. Niedawno udało się jej je spełnić i razem z Krzysztofem Skórzyńskim powitała widzów programu.
Gwiazda była świadoma, że jej pojawienie się w popularnym show wzbudzi sensacje i wiele komentarzy. Zapowiadała, że „przeczeka” krytykę i będzie szlifować kunszt dziennikarski, podpatrując doświadczonego kolegę.
Producenci „Dzień Dobry TVN” i pracownicy stacji podobno są zadowoleni z pracy nowych gospodarzy programu. Jednak mimo licznych pozytywnych komentarzy w sieci wciąż z łatwością odnaleźć można głosy niezadowolonych widzów.
– „Pan Krzysztof ok, ale pani Majdan do zmiany, czyli do dymisji.”
– „Przykro pisać, ale pani Rozenek, to niewypał.”
– „Żarty, przerywanie wywiadów, błędy i ograniczone słownictwo, niestety próbowałam oglądać, ale to boli.”
Telewidzowie wytykają Rozenek brak profesjonalizmu. Niektórzy uważają, że prezenterka za bardzo skupia się na sobie i nie nadaje się do formatu, w którym najważniejsi powinni być goście. Porównują ją też do byłej prowadzącej, mało lubianej przez widzów programu, Jolanty Pieńkowskiej.
– „Rozumiem, że każdy potrzebuje czasu, żeby się wdrożyć, ale przy programie na żywo tego czasu nie ma.”
– „Pani Małgorzato, trochę mniej o sobie, więcej powściągliwości.”
– „Mieli Pieńkowską, a teraz mają Rozenek. W końcu widzowie postawią na swoim i wyleci.”
Wyświetl ten post na Instagramie
Twoja reakcja?





Zostaw swój komentarz