Home Kategorie Ludzie Żona Karola III miała wypadek. „Camilla bardzo cierpi”.
38.20K

Żona Karola III miała wypadek. „Camilla bardzo cierpi”.

Żona Karola III miała wypadek. „Camilla bardzo cierpi”.

Camilla jako małżonka króla cały czas towarzyszy Karolowi III w uroczystościach po śmierci Elżbiety II. Para podkreśla, że jest to dla niej bardzo trudny okres, również ze względów zdrowotnych.

Po śmierci Elżbiety II Camilla Parker Bowles została oficjalnie mianowana królową-małżonką. Tytuł ten nadano jej zgodnie z wolą zmarłej Elżbiety, która pod koniec życia zadbała o właściwą nomenklaturę dla 75-letniej księżnej Konwalii. Od ponad tygodnia król Karol III i Camilla odbywają wiele wizyt związanych z obowiązkami nowego władcy i biorą udział w uroczystościach przed pogrzebem królowej Elżbiety II, który ma odbyć się 19 września.

Obserwatorzy pary królewskiej podkreślają, że królowa-małżonka i tak wyjątkowo dzielnie znosi publiczne wyjścia, ponieważ w tajemnicy walczy z dotkliwym bólem.

Według doniesień brytyjskich mediów Camilla jakiś czas temu złamała palec u stopy, który jeszcze nie zdążył się w pełni wygoić. W związku z kontuzją każdy ruch ma jej sprawiać spory dyskomfort. Rzecznik rodziny królewskiej, zapytany przez „Daily Mail” o stan zdrowia Camilli, nie zaprzeczył, że królowa-małżonka doznała urazu, ale odmówił podania szczegółów.

Dziennik podkreśla, że mimo bólu 75-latka „zaciska zęby” i nie rezygnuje z wyjść przewidzianych w protokole królewskim. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to czas na użalanie się, a jej obecność przy Karolu jest szalenie istotna ze względów wizerunkowych.

Źródło: Daily Mail

Krystyna Janda błaga o pieniądze. „Ludzie, ratunku”.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz