Home Kategorie Ludzie Joasia z programu „Rolnik szuka żony” przekazała ważne wieści. Jest rozgoryczona…

Joasia z programu „Rolnik szuka żony” przekazała ważne wieści. Jest rozgoryczona…

Joasia z programu „Rolnik szuka żony” przekazała ważne wieści. Jest rozgoryczona…

Jak informuje o2.pl, przed Joanną Wielgosz i Kamilem Osypowiczem bardzo szczęśliwy czas. Ostatnio uczestniczka „Rolnik szuka żony” podzieliła się radosną nowiną.

Kamil wziął udział w 8. edycji „Rolnik szuka żony”, gdzie poznał Joannę. Mężczyzna szybko zdecydował, że to właśnie ona będzie jego wybranką. Para szybko zyskała spore grono fanów.

Na koniec programu Kamil oświadczył się Joasi, a ona powiedziała „tak”. Para musiała przesunąć zaplanowany ślub na kolejny rok, ale zamieszkała razem. Ostatnio w mediach społecznościowych Joanna potwierdziła, że wraz z Kamilem oczekują narodzin dziecka.

– „Chcemy was poinformować, że jestem w ciąży. Proszę, nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcielibyśmy tylko spokoju, bo w tym czasie to najważniejsze” – napisała Joanna.

Gwiazda nie kryła jednak rozgoryczenia tym, że ktoś wyjawił tę wiadomość i przerwał potrzebny im teraz tak bardzo spokój.

Joasia przyznała też, że wcale nie miała zamiaru ukrywać ciąży, po prostu nie chciała o tym mówić tak wcześnie. Dodała, że jej i Kamilowi zależało na przejściu przez ciążę w spokoju i przy zachowaniu prywatności.

Źródło: o2.pl

Krystyna Janda błaga o pieniądze. „Ludzie, ratunku”.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
Oferta zakończona!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz