Home Wideo To rekordzista. 31 punktów karnych w dwie minuty [WIDEO]

To rekordzista. 31 punktów karnych w dwie minuty [WIDEO]

To rekordzista. 31 punktów karnych w dwie minuty [WIDEO]

Oto przed państwem człowiek wyjątkowy i prawdziwy rekordzista. W zaledwie 2 minuty uzbierał aż 31 punktów karnych i pożegnał się z prawem jazdy? Jak to zrobił? A to mogą państwo zobaczyć na nagraniu.

Kierowca Opla urządził sobie w Gliwicach rajd w centrum miasta, popełniając przy tym szereg wykroczeń i przestępstw drogowych. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez innego kierującego i przesłane na skrzynkę Stop Agresji Drogowej. Policja szybko go znalazła.

– „Za wyprzedzanie na przejściu i skrzyżowaniu, za niezastosowanie się do nakazu jazdy z prawej strony znaku, a także jazdę z pasa do skrętu w lewo na wprost i przejazd przez linię podwójną ciągłą oraz powierzchnię wyłączoną skumulował łącznie 31 punktów karnych. Sprawa została skierowana do sądu, który może wymierzyć karę grzywny do 30 tysięcy złotych i zakaz prowadzenia pojazdów” – mówią śląscy policjanci.

Co ciekawe, właśnie weszły nowe rozporządzenia w zakresie taryfikatora mandatów i punktów karnych w Polsce.  Gdyby sądzono go według obecnych przepisów, dostałby nawet 41 punktów.

„Cztery myśliwce przeleciały nisko nad Warszawą”. Mieszkańcy przerażeni.

Źródło: slazag.pl, Facebook.pl

 

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz