Home Kategorie Poruszające Tragedia podczas nielegalnego wyścigu. Nie żyje dwójka dzieci. Sprawczynię złapano w Polsce.

Tragedia podczas nielegalnego wyścigu. Nie żyje dwójka dzieci. Sprawczynię złapano w Polsce.

Tragedia podczas nielegalnego wyścigu. Nie żyje dwójka dzieci. Sprawczynię złapano w Polsce.

40-latka brała udział w nielegalnym wyścigu samochodowym w pobliżu Hanoweru w lutym. Zderzyła się z samochodem osobowym w wyniku czego, zginęła dwójka dzieci. Kobietę oskarżono o zabójstwo.

– „Prokuratura w Hanowerze postawiła 40-latce zarzut zabójstwa i poważnego uszkodzenia ciała. 39-latek, z którym się ścigała został oskarżony o współudział w zabójstwie. Oboje są również oskarżeni o udział w nielegalnym wyścigu samochodowym i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym” – przekazał portal Spiegel.

W wypadku w Barsinghausen 25 lutego zginął dwuletni chłopiec, jego sześcioletni brat zmarł następnej nocy w szpitalu. Rodzice dzieci oraz kilka innych osób odniosło poważne obrażenia.

Jak wynika z przeprowadzonego śledztwa, oskarżeni ścigali się swoimi samochodami. W tym celu 40-latka zjechała na przeciwległy pas. Oboje jechali z prędkością ponad 100 km/h. W końcu wjechali w zakręt, a z na przeciwka wyłoniły się inne auta.

Samochód kobiety wpadł w poślizg, uderzył w tył nadjeżdżającego samochodu, obrócił się i zderzył się z autem, którym jechała rodzina. Pojazdy wyleciały w powietrze i wpadły w pole. Obrażenia dzieci były bardzo poważne, obaj chłopcy zmarli. Ich rodzice, kierowca innego samochodu oraz sprawczyni wypadku doznali ciężkich obrażeń. 40-latka przyznała się do winy, a 39-latka oskarżono o współudział w zabójstwie. Kobietę po międzynarodowych poszukiwaniach zatrzymano w Polsce.

PILNE! Szykuje się kolejna wojna.

Źródło: Polsatnews.pl

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz