Home Wideo Rosjanie grożą atakiem atomowym. Wymienili dwa kraje.

Rosjanie grożą atakiem atomowym. Wymienili dwa kraje.

Rosjanie grożą atakiem atomowym. Wymienili dwa kraje.

Andrej Gurulow – deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej oraz przyjaciel Putina – zagroził krajom NATO atakiem atomowym. Polityk w telewizji powiedział, że Rosja gotowa jest „zamienić te państwa w marsjańską pustynię”.

Groźby wobec państw Zachodu to już norma w rosyjskich programach propagandowych. Andrej Gurulow, który był gościem kanału Rossija 1, wprost mówił o możliwości użycia przez Rosję broni atomowej.

– „Owszem, możemy jej użyć, ale nie w Ukrainie, bo wciąż będziemy tam żyć” – mówił.

Deputowany do rosyjskiej Dumy, a prywatnie przyjaciel Władimira Putina, przekonywał, że Moskwa wygra wojnę z Ukrainą i zrobi to „bez względu na koszty”. Polityk kpił także z potencjału NATO.

– „Jeśli zamienimy Wyspy Brytyjskie w „marsjańską pustynię”, używając taktycznej broni nuklearnej, to dla kogo oni uruchomią artykuł 5.? Dla nieistniejącego państwa, które zostało zamienione w „marsjańską pustynię”?” – pytał.

W kolejnej wypowiedzi zasugerował, że celem Rosji może stać się także Berlin.

– „Zamarznie nie tylko ich dom, ale cały naród (red. niemiecki) pogrąży się w chaosie, co zasadniczo oznacza jego śmierć” – kontynuował.

Gurulow przekonywał, że armia ukraińska jest słaba kadrowo, a dowodem na to mają być „najemnicy z zagranicy”, którzy walczą po stronie Kijowa.

PILNE! Minister Zbigniew Ziobro miał wypadek samochodowy.

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
13,59 zł
25,00 zł
Oferta zakończona!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz