Home Wideo 12-latek zdemolował dom. Wszystko przez karę, jaką dała mu matka.

12-latek zdemolował dom. Wszystko przez karę, jaką dała mu matka.

Dorastanie to ciężki okres dla nastolatków, ale również ich rodziców. Przekonała się o tym kobieta, która ukarała syna. 12-latek w zemście zdemolował jej dom. Nie uwierzysz, do czego się posunął.

Tannisha McKinson to tiktorkerka, którą obserwuje 13,5 tys. ludzi. Ostatnio zrobiło się o niej głośno przez przerażające nagranie. Z opisu kobiety dowiadujemy się, że postanowiła ukarać syna, więc zabrała mu telefon. Wściekły nastolatek postanowił zemścić się na mamie i zdemolował dom.

Kobieta opublikowała film, na którym pokazała, co zobaczyła po powrocie do domu. Mieszkanie wyglądało, jakby włamywacze szukali w nim cennych rzeczy albo przeszło przez nie tornado. Przewrócone meble i sprzęty, dziura w ścianie, połamany blat, rozbite lustra, telewizor, okna oraz stolik. A to tylko część zniszczeń wyrządzonych przez 12-latka.

Internauci byli w szoku po tym, co zobaczyli na nagraniu. Niektórzy głośno zastanawiali się, co zrobiliby z takim dzieckiem.

– „Dosłownie, jakby przeszedł huragan albo bomba wpadła. Pozostaje wezwać policję i umieścić dzieciaka w ośrodku wychowawczym. Nie widzę innej opcji”

– „Okno życia, widzisz mnie? Nie wiem, co bym zrobiła”

– „Ja myślałam, że trzęsienie ziemi było” – czytamy w komentarzach.

Co byście zrobili na miejscu tej kobiety?

@tannishamckinsonA 12 year old boy did this to his mother’s house because she punished him by taking his phone guys comment and tel me what u would do if it’s was your home

♬ original sound – Tannisha Mckinson

Rosjanie oszaleli! Ostrzelali elektrownie atomową. Potężne wybuchy.

Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
239,20 zł
700,00 zł
Oferta zakończona!
Do 65% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz