Home Kategorie Ludzie Książę Harry upokorzony na oczach tłumów. „Złamali mu serce”.

Książę Harry upokorzony na oczach tłumów. „Złamali mu serce”.

Podczas czuwania w Westminster Hall książę Harry mógł wystąpić w galowym mundurze. Ten jednak różnił się od tego, jak ubrany był książę William, a nawet książę Andrzej, który uwikłany jest w skandal pedofilski.

Śmierć królowej Elżbiety wstrząsnęła księciem Harrym. W sobotę razem zresztą wnuków monarchini, czuwał nad jej trumną. Harry odkąd odsunął się od obowiązków królewskich, nie może nosić munduru wojskowego.

Drugą osobą, która początkowo miała wystąpić bez munduru był książę Andrzej. Ten ponosi konsekwencje skandalu, o którym zrobiło się głośno w 2015 roku. Wyszło wtedy na jaw, że syn monarchini miał słabość do nieletnich dziewcząt. Miał też wykorzystywać seksualnie nieletnią Virginię Roberts.

W kondukcie żałobnym, który miał miejsce w Edynburgu, Andrzej jako jedyny nie miał na sobie munduru. Czy książę Harry zasłużył na to, aby potraktować go w ten sam sposób?

Ostatecznie jednak książę Harry, ale i książę Andrzej, podczas czuwania w Westminster Hall mieli na sobie wojskowe mundury. Zadbano jednak o to, aby ubiór młodszego z braci różnił się od ubioru Williama, a nawet oskarżanego o pedofilię Andrzeja.

Książę Harry musiał wypiąć z pagonów kurtki inicjały babci – „ER” od Elizabeth Regina. Może się wydawać, że to jedynie detal bez znaczenia, jednak dla Harry’ego z pewnością nie było to proste. Według tradycji takimi oznaczeniami mogą posługiwać się wyłącznie członkowie działający na rzecz monarchini i oficjalnie ją prezentujący.

– „Załamali mu serce. Usunięcie inicjałów babci z jego munduru wydaje się bardzo intencjonalne” – skomentowała osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z „The Sunday Times”.

12-latek zdemolował dom. Wszystko przez karę, jaką dała mu matka.

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
199,00 zł
249,00 zł
199 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym autem po torze wyścigowym od 199 zł z Super-Cars.pl - wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz