Home Kategorie Poruszające Ten widok porusza do łez. Ukochany zwierzak pożegnał królową Elżbietę II 😥

Ten widok porusza do łez. Ukochany zwierzak pożegnał królową Elżbietę II 😥

Elżbieta II kochała zwierzęta. Nie mogło więc ich zabraknąć podczas ostatniego pożegnania monarchini. Widok jej ukochanego kucyka czekającego na trumnę wyciska łzy.

19 września odbył się pogrzeb królowej Elżbiety II. W uroczystościach pogrzebowych brały udział tysiące osób z całego świata. Obok nich obserwatorami ceremonii był też ukochane zwierzęta monarchini.

Nie jest tajemnicą, że Elżbieta II kochała psy rasy corgi. Miała też swojego ulubionego kucyka – Emmę. Media obiegły zdjęcia zwierzęcia, które czekało na ukochaną królową w jej ostatniej podróży.

Zanim Elżbieta II ostatecznie spoczęła w grobowcu w królewskiej krypcie na zamku Windsor, jej trumna ruszyła jeszcze raz w kondukcie żałobnym. Wraz z tysiącami osób, które chciały po raz ostatni pożegnać królową i zobaczyć jej trumnę, stał kucyk królowej.

Emma stała wraz z Terrym Pendrym – menadżerem i opiekunem zwierząt królowej w Windsorze. Zwierzę było spokojne i nie przeszkadzała mu orkiestra ani tłum ludzi.

Zdjęcia kucyka poruszyły wiele osób, bo na siodle Emmy w trakcie pożegnania położono chustę królowej. Elżbieta II ze względu na podeszły wiek przesiadła się na kucyki. Zamiast kapelusza wybierała właśnie chustę.

Książę Harry upokorzony na oczach tłumów. „Złamali mu serce”.

Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
149,00 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz