Home Wideo Widzowie „Rolnik szuka żony” wściekli na TVP. „Kompromitacja”.

Widzowie „Rolnik szuka żony” wściekli na TVP. „Kompromitacja”.

Widzowie „Rolnik szuka żony” wściekli na TVP. „Kompromitacja”.

18 września TVP1 w końcu wyemitowało pierwszy odcinek „Rolnik szuka żony”. Popularny program wystartował z opóźnieniem przez transmisje meczów polskiej reprezentacji. To jednak nie koniec problemów fanów show.

– „No i to wszystko na dziś. Dziękujemy, że byliście z nami, choć trzeba się było naczekać. Do zobaczenia za dwa tygodnie” – napisano na oficjalnym fanpage’u „Rolnik szuka żony” na Facebooku.

Chociaż Marta Manowska na zakończenie odcinka mówiła „do zobaczenia za tydzień”, niestety w niedzielę 25 września „Rolnik” nie pojawi się na antenie. Wszystko przez transmisję meczu Polska-Walia.

– „Ledwo pierwszy odcinek został wyemitowany po dwóch tygodniach opóźnienia i znów przerwa dwa tygodnie! Przeginacie totalnie” – napisał jeden z widzów na Facebooku, a wielu innych przyznało mu rację.

Fani „Rolnika” nie mogą pojąć, dlaczego TVP w ogóle zdecydowała się na premierę nowych odcinków, nie uwzględniając ważnych transmisji sportowych. I martwią się, co będzie w listopadzie, kiedy ruszy piłkarski Mundial w Katarze.

– „Tworzycie tyle różnych kanałów tematycznych, a i tak potem wszystko jest na TVP 1 lub TVP 2 emitowane… Szanujcie widza! To dzięki nam istnieje ten program. Bez nas nie ma was…” – piszą oburzeni fani.

– „Dzisiejszy odcinek był tylko po to, by podać komunikat, że w kolejnym tygodniu znów nieobecność”, „Wy nie szanujecie widzów. Moglibyście zmienić godzinę emisji. To przekładanie jest coraz bardziej dokuczliwe” – od takich wpisów roi się na oficjalnym profilu „Rolnika”.

Szok w rosyjskiej telewizji. Prowadząca miała dość. „Ludzie oczekują prawdy”.

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
13,59 zł
25,00 zł
Oferta zakończona!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz