Home Kategorie Życie Siostra ma z bratem czwórkę dzieci. „Nasza miłość jest prawdziwa. Nic nie możemy na to poradzić”.

Siostra ma z bratem czwórkę dzieci. „Nasza miłość jest prawdziwa. Nic nie możemy na to poradzić”.

Siostra i brat mają razem dzieci. Oboje wychowali się oddzielnie, a gdy spotkali się po 20 latach, zakochali się w sobie. Teraz żyją wspólnie, wychowują dzieci i walczą z wymiarem sprawiedliwości, który skazuje ich za kazirodztwo.

Patrick Stuebing urodził się w Lipsku 1977 roku i był jednym z ośmiorga dzieci. Gdy miał 3 lata, został odebrany rodzicom. Stało się to po tym, jak ojciec alkoholik zaatakował go nożem. Kiedy miał 7 lat został adoptowany przez rodzinę z innego miasta.

Jedną z sióstr mężczyzny jest niepełnosprawna umysłowo Susan. Kobieta przyszła na świat w 1984 roku i została w domu rodzinnym.

Gdy Patrick miał 23 lata, w roku 2000, zaczął szukać swojej biologicznej rodziny. Niedługo później trafił do Lipska. Tam też spotkał się z 16-letnią wówczas Susan. Od początku widać było, że coś ich łączy i jak niedługo później się okazało, wcale nie była to bratersko-siostrzana więź. Po tym, jak zmarła ich matka, oboje stwierdzili, że są sobie pisani i chcą żyć ze sobą.

W październiku 2001 roku 17-letnia Susan zaszła w pierwszą ciążę. Niedługo później na świecie pojawił się mały Erick. U dziecka stwierdzono poważną niepełnosprawność. W szpitalu nabrano podejrzeń co do relacji kobiety z bratem. Wezwano policję, a sprawa zakończyła się w sądzie. Patrick usłyszał wyrok roku więzienia w zawieszeniu za kazirodztwo. Susan została w ośrodku opiekuńczym, a Erick trafił do rodziny zastępczej. Pomimo przeciwności losu, rodzeństwo nadal miało ze sobą kontakt.

Gdy Susan skończyła 18 lat, znów zamieszkała z Patrickiem. Para wydała na świat jeszcze troje dzieci, z czego jedno niepełnosprawne. Patrick jeszcze dwukrotnie został skazany na więzienie. Za pierwszym razem odsiedział 10 miesięcy, za drugim 2,5 roku. Gdy wyszedł na wolność postanowił odwołać się do Trybunału Praw Człowieka. Chciał, aby jego związek z siostrą został zaakceptowany przez niemieckie prawo, bo ani on, ani Susan nie czują się winni.

– „Nie czujemy się winni tego, co się między nami wydarzyło. Chcemy, aby zniesiono prawo, które czyni kazirodztwo przestępstwem” – mówił Patrick.

Apelacja mężczyzny została odrzucona. Co więcej, Patrick musiał przejść wazektomię.

W 2012 roku Patrick zwrócił się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Twierdził, że ma prawo do prywatności i życia rodzinnego, które chce prowadzić w zgodzie z własną siostrą. Apelację znów odrzucono.

– „Nie znaliśmy się w dzieciństwie, dla nas to nie to samo. Zakochaliśmy się jako dorośli i nasza miłość jest prawdziwa. Nic nie możemy na to poradzić” – mówiła w wywiadzie dla Mail Online Susan.

W 2014 roku Niemiecka Rada Etyki zezwoliła na kazirodczy związek rodzeństwa. Nie zmieniło się w tej kwestii jednak prawo. Susan i Erick nadal mieszkają na wschodzie Niemiec. W Polsce kazirodztwo jest zakazane prawem, jednak np. Belgii, czy Holandii dobrowolne kazirodztwo między dorosłymi osobami jest dozwolone.

Źródło: Fakt

Tragedia Maryli Rodowicz. To smutne, co spotkało ją na starość.

Okulary i soczewki do-85%
Okulary i soczewki do-85%
39,00 zł
149,00 zł
Oferta zakończona!
Soczewki (39 zł) lub 49 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary i więcej w Soczewki24.pl – 22 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz