Home Kategorie Ludzie Harry rzucił się z pięściami na księcia Karola. „Wpadł w furię”. Wykrzyczał mu w twarz pretensje.

Harry rzucił się z pięściami na księcia Karola. „Wpadł w furię”. Wykrzyczał mu w twarz pretensje.

Harry rzucił się z pięściami na księcia Karola. „Wpadł w furię”. Wykrzyczał mu w twarz pretensje.

Książę Harry od wielu lat nie ma najlepszych relacji z ojcem. Teraz na jaw wyszły kulisy jednej z kłótni. Wnuk Elżbiety II rzucił się na ojca z pięściami.

Książę Harry i Meghan Markle od jakiegoś czasu nie są już wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej. Para podjęła decyzję o tym, aby przestać reprezentować monarchię. Wydali oficjalny komunikat w social mediach. Niedługo później spakowali się i wyprowadzili do USA. Tam mieszkają w willi w Santa Barbara.

Małżonkowie przez długi czas nie komentowali powodów decyzji. Dopiero po roku od przeprowadzki postanowili udzielić obszernego wywiadu i zdradzić, co działo się w Londynie. Meghan opowiedziała o myślach samobójczych, a Harry o relacjach z ojcem i bratem.

– „Musimy jeszcze sporo popracować nad tą relacją. Czuję się zawiedziony, ponieważ wiem, że przechodził przez coś podobnego. Wie, co znaczy ból. (…) Zawsze będę go kochał. Uzdrowienie naszej relacji jest moim priorytetem” – powiedział wówczas Harry o relacji z ojcem.

Kiedy Harry związał się z Meghan, widać było, że jego relacje z rodziną pogorszyły się. Jego ukochana nie była wymarzoną kandydatką na to stanowisko. Pochodząca z Ameryki celebrytka i rozwódka wzbudzała mieszane uczucia. Mimo to na oficjalnych wyjściach rodzina królewska zdawała się być szczęśliwa. Za kulisami wyglądało to jednak zupełnie inaczej.

Na Wyspach ukazała się książka o rodzinie królewskiej. „The Palace Paper” autorstwa Tiny Brown wzbudziła mnóstwo emocji. Okazuje się bowiem, że relacja księcia Karola z młodszym synem pozostawiała wiele do życzenia już od dzieciństwa Harry’ego.

– „Harry’emu zdarzyło się uderzyć ojca pięściami. Wpadł w furię, krzyczał: 'Nienawidzę cię, tak strasznie cię nienawidzę. Doprowadzasz mamę do płaczu’” – miał wykrzykiwać mały Harry do swojego ojca.

Książę Harry upokorzony na oczach tłumów. „Złamali mu serce”.

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
71,20 zł
270,00 zł
94 dni
do końca oferty!
Pakiety spa dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss&Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz