Home Kategorie Poruszające Nie żyje 32-letnia Marika. Mąż próbował poderżnąć jej gardło.

Nie żyje 32-letnia Marika. Mąż próbował poderżnąć jej gardło.

Nie żyje 32-letnia Marika. Mąż próbował poderżnąć jej gardło.

Nie żyje Marika Dzioba. Kobieta w maju 2021 została brutalnie zaatakowana przez męża. Od tego momentu walczyła o życie. Niestety, nie udało się jej uratować. Osierociła dwoje dzieci.

O śmierci Mariki Dzioby poinformowała w rozmowie z toruńskimi „Nowościami” jej mama.

– „Tę bolesną informację z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na Bielanach w Toruniu odebrałam telefonicznie dziś (środa, 21 września), po godzinie 11.00. Marika odeszła” – przekazała Marzena Suska.

Lekarze walczyli o życie Mariki, ale jednak bezskutecznie.

– „Niestety, stan Mariki od dawna był zły i liczyliśmy się już z takim scenariuszem. Córka dusiła się. Tchawica i krtań dosłownie się zapadały. Wiemy, że lekarze robili wszystko, co w ich mocy. Więcej jednak już się zrobić nie dało. Niech teraz odpoczywa” – dodała mama zmarłej.

Rodzina Mariki Dzioby przeżyła koszmar. W maju 2021 roku mąż kobiety zaatakował ją nożem, próbując poderżnąć jej gardło. Sam popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Marika w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Miała niedotlenienie mózgu i przecięte struny głosowe. Po wybudzeniu się ze śpiączki nie poruszała się i nie mówiła.

Początkowo nie wiadomo było, czy słyszy i czy rozumie, co się do niej mówi. Po badaniu tzw. cyber-okiem okazało się, że kobieta jest świadoma. Bliscy ufundowali zbiórkę na zakup takiego urządzenia. Chodziło o to, by rodzina i dwoje dzieci Mariki mogło się z nią porozumieć. Niestety, stan 32-latki się pogorszył.

Opinia publiczna poznała tragiczną historię dzięki programowi „Interwencja”. Marika planowała rozwieść się z mężem, na co ten nie chciał się zgodzić.

– „Tam była rzeź. Jak syn samochód przyprowadził, to był cały we krwi, ociekał nią. Policja powiedziała, że to nie było w afekcie, że to było wszystko zaplanowane” – opowiadała w Polsacie Marzena Suska.

Marika Dzioba osierociła trzynastoletnią Zuzannę i sześcioletniego Mateusza. Dzieci trafiły pod opiekę babci.

Źródło: nowosci.com

Abp Jędraszewski wprowadza… nowy podatek. Rzecznik tłumaczy zmiany Pismem Świętym.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
55,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz