Home Kategorie Ludzie Ma biust w rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją „straszna sytuacja”.

Ma biust w rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją „straszna sytuacja”.

Ma biust w rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją „straszna sytuacja”.

Leia Parker jest właścicielką największych sztucznych piersi w Wielkiej Brytanii. Kobieta, która musiała niedawno spędzić 10 godzin w samolocie z Los Angeles do Londynu w trakcie lotu spotkała się ze „straszną sytuacją”.

Leia Parker jest modelką, influencerką i tancerką erotyczną. Najbardziej znana jest z posiadania „największych piersi w Wielkiej Brytanii” o rozmiarze 32T. W sieci chętnie dzieli się każdą historią ze swojego życia.

Leia Parker musiała spędzić ostatnio dziesięć godzin w samolocie z Los Angeles do Londynu. Jak poinformowała, standardowo wykupiła miejsce w klasie ekonomicznej, ale spotkała się z pewnym problemem. Przez zbyt duże piersi ciężko było jej się zmieścić.

– „Takie małe siedzenia nie są dobre dla moich piersi. Walczę przez to, by nie stawać na drodze innym pasażerom” – powiedziała Leia Parker w wywiadzie dla needtoknow.online.

Modelka wyznała, że ten lot nie był dla niej łaskawy. Przez to, że nie mogła zmieścić biustu w zakupionym miejscu, pasażerowie szybko złożyli skargę do personelu.

– „Jedna z pasażerek powiedziała do stewardesy, że chce, aby „ta dziewczyna i jej głupie cycki się w końcu ruszyły”. Mówiła, że ciągle napieram na jej chłopaka. Ale dla mnie po prostu nie było tam wystarczająco dużo miejsca” – oznajmiła w rozmowie z portalem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Leia Parker (@jodiejuggs)

Ostatecznie Leia musiała się przesiąść. Niestety, jedyne miejsce, które było wolne, znajdowało się w ciasnej, samolotowej kuchni. Modelka musiała spędzić tam całą podróż z Los Angeles do Londynu. Doświadczenie to nazwała „bolesnym”.

Po powrocie do Londynu złożyła pismo ze skargą do linii lotniczych. Przyznała, że czeka na przeprosiny. Nie zrezygnowała jednak z podróży transportem publicznym, bo kilka dni temu zamieściła nagranie z taksówki. Chwaliła się, że taksówkarz nie może przestać na nią patrzeć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Leia Parker (@jodiejuggs)

Znalazła stary paragon i złapała się za głowę. „Tak kończy się bezmyślne rozdawnictwo”.

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz