Home Kategorie Poruszające Tragiczny atak tuż przed szkołą. 16-latek zadźgał 15-latka na oczach uczniów.

Tragiczny atak tuż przed szkołą. 16-latek zadźgał 15-latka na oczach uczniów.

Tragiczny atak tuż przed szkołą. 16-latek zadźgał 15-latka na oczach uczniów.

15-letni uczeń został dźgnięty nożem na oczach swoich kolegów. Atak miał przeprowadzić 16-latek, którego po krótkiej obławie zatrzymała policja.

15-letni Khayri McLean został zasztyletowany przez napastnika przed North Huddersfield Trust School. Do ataku doszło około godziny 15. Wszystko odbywało się na oczach przerażonych uczniów, którzy właśnie wracali do domu.

– „Świadkowie mówią, że uczeń został przyparty do ziemi i wielokrotnie dźgnięty. Policja prowadzi teraz dokładne śledztwo w sprawie morderstwa w szkole” – napisano na Twitterze.

– „Khayri McLean był „naprawdę miłym chłopcem”, jak powiedziała o nim jego dziewczyna, Shyana James” – napisał „The Sun”.

– „Nie mam pojęcia, dlaczego został zasztyletowany. Nie mogę wymyślić żadnego powodu, dla którego ktoś mógłby mu to zrobić” – dodała dziewczynka.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Rannego chłopca z kolei przewieziono do szpitala, niestety lekarzom nie udało się go uratować.

godz. 5 rano w jednym z domów namierzono i zatrzymano potencjalnego sprawcę morderstwa. Ustalono, że zatrzymany ma 16 lat.

– „Nasze najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół ucznia, którzy są, tak jak my, całkowicie zdruzgotani. Stracili bliską osobę, a my straciliśmy wspaniałego ucznia z naszej społeczności szkolnej” – napisano na stronie szkoły.

Ogłoszono „okres zagrożenia”. Pierwsza taka sytuacja w Polsce.

Źródło: Polsatnews.pl

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
249,99 zł
Oferta zakończona!
Lot paralotnią w tandemie (249,99 zł) i wideofilmowaniem (od 289,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz