Home Kategorie News PILNE! Ten kraj odpowiada na groźby Rosji. Wprowadza zakaz eksportu.
6.65K

PILNE! Ten kraj odpowiada na groźby Rosji. Wprowadza zakaz eksportu.

PILNE! Ten kraj odpowiada na groźby Rosji. Wprowadza zakaz eksportu.

Szef gabinetu premiera Japonii Hirokazu Matsuno powiadomił, że zadecydowano o wprowadzeniu zakazu eksportu do Rosji towarów, które są związane z produkcją broni chemicznej.

– „Japonia jest głęboko zaniepokojona możliwością użycia broni nuklearnej podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę” – stwierdził Matsuno. Jest to więc odpowiedź Japonii na groźby Rosji.

W środę rosyjski minister spraw zagranicznych Siejrgiej Ławrow mówił o doktrynie nuklearnej, która zostanie wprowadzona na terenach, która ma zostać wprowadzona na terenach, gdzie odbędą się referenda dotyczące przyłączenia tych regionów do Rosji. Oczywiście, świat na to zareagował.

Japonia zdecydowała się na to, żeby dodać do listy podmiotów gospodarczych objętych sankcjami 21 rosyjskich organizacji, w tym laboratoria naukowe zajmujące się produkcją broni chemicznej, etc.

– „Japonia jest głęboko zaniepokojona możliwością użycia broni nuklearnej podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę” – stwierdził Matsuno. Wygląda na to, że rosyjskie groźby nie robią na nich wrażenia.

PILNE! Szokująca decyzja rządu. Skazani więźniowie będą płacić za prąd!

Źródło: interia.pl

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
63,99 zł
79,99 zł
Oferta zakończona!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz